Zombicide: Zelená horda

xxxxxxxxxo hodnoceno 70x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Zelená horda - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Středověk, Zombie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kickstarter

pred necelou hodinkou to zacalo:
https://www.kickstarter.com/projects/cmon/zombicide-green-horde
30.5.2017 21:55:16

Rozsireni??
Chci se zeptat. Jedna se o rozsireni k Zombicide: Black Plague, nebo se jedna o pokracovani, ktere je samostatne hratelne?

5.6.2017 19:21:27

aj aj
ako je v popise napisane da sa hrat i solo i spolu s black.
btw co hovorite na tych familiarov. Oplati sa ist do toho?

5.6.2017 20:22:20 | Upraveno autorem (porovnej)

icinko
Cenově určitě.

P.S. 30 figurek a ti zvířecí pomocníci se budou hodit.

5.6.2017 20:26:10 | Upraveno autorem (porovnej)

backnuto
No, sice mám první KS, ale i tak jsem do toho šel. Zatím jsem sice zklamán neboť koukám, že mimo figurek v SG nic jiného není, a doufám, že bude aspoň crossover do MD.

6.6.2017 07:22:03

KS poštovné
Neměl by někdo z Prahy zájem spojit poštovné a objednat toho víc najednou?

12.6.2017 07:49:51

@Mathyas
Pokud máš ještě zájem se ke mě připojit, tak se ozvi přes SZ.

12.6.2017 14:57:52

spolocna objednavka
ak sa niekto najde z okolia Martina a chce usetrit na postovnom napiste mi ss a dohodli by sme sa na spolocnej objednavke.

14.6.2017 20:17:50

rozsirenie
neviem ako vy ale do toho druheho nejdem. Ti pomocnici s mapkami a Q navyse zoberem, no dalsie figurky navyse ozeliem

14.6.2017 20:20:14

Ew

obiednavka
Obiednava niekto z BB a okolia ?

16.6.2017 18:21:13

to EW
ak nik blizsie nebude kludne sa pridaj ku mne a do tej Bystrice by som sa uz niekedy dostal. Bude to pred prazdninami tak urcite nebude problem sa dohodnut. Mam backnute uz od zaciatku.

16.6.2017 22:45:50

Prosím poraďte
Zdravím! Jsem totální noob a žádám o radu. Chápu-li dobře komunita teď vybírá peníze na projekt a posléze hru vydá? Takže na trh se dostane třeba až za měsíc? Vůbec nevím o co go. Děkuji za nějaké validní vysvětlení.... Hru mám před objednanou a určitě bych chtěl pořídit i toto rozšíření.

19.6.2017 23:45:09

to Vejcovod
KickStarter slouží ke komunitnímu financování projektů. Pokud se v daném čase vybere požadované množství financí (u tohoto projektu už tomu tak je), je projekt úspěšný a jeho podporovatelé se mohou těšit na jeho naplnění (občas se však stane, že tvůrci projekt nedokončí). V tomto konkrétním případě peníze vybírá vydavatelství CoolMiniOrNot, které plánuje hru rozeslat lidem, kteří projekt podpořili příslušnou částkou (v tomto případě 120 dolarů a více), v lednu roku 2018 (ovšem může dojít i ke zpoždění). Jelikož se jedná o velké vydavatelství, které by hru dokázalo zafinancovat i bez KickStarteru, nehrozí, že by ses hry nedočkal. Hry z KickStarteru se od retail verzí odlišují především množstvím bonusů a dřívějším datem vydání.

20.6.2017 00:13:50

to KacoJa
Předem mnohokrát děkuji za odpověď zároveň mám další otázky. :(

Když si přítelkyně z Ameriky (čtvrt roku zpět) pořizovala kabelku (cena+- 1.500 Kč), tak jsem měsíc s celní správou řešil vydání balíčku z letiště. Musel jsem dávat plnou moc české poště (aby to vymohla). Vydávat prohlášení a zasílat fotokopii všech dokumentů ohledně koupě. A nakonec ještě zaplatil moc pěkné CLO.

Nevím jaké máte zkušenosti se zásilkami z USA ale nějak nemám zájem o zaplacení 120 bucků a pak zase měsíc něco řešit s celní správou a pak ještě stejně určitě zase zaplatím CLO....

Máte jiné zkušenosti s dopravou z USA?

Ta verze za 120 dolaru obsahuje vše co má u sebe napsáno červenobíle Kickstarter exclusive? (koukám na ten link na začátku diskuze). Či jak poznám co je tam navíc oproti té klasické verzi.

Zároveň tedy pro obyčejné smrtelníky se rozšíření smrtelníkům dostane do ruk ještě později než v lednu 2018?

Rozšíření určitě chci a 120 dolarů za solidní věc rád utratím, jen se silně obávám toho procesu U.S.A. + pošta + Já.

Jinak jsem velký fanoušek hry, původní verze Zombicide nemám, Black Plague základ mám před objednaný CZ dotisk (chci aspoň CZ základ kvůli přátelům), různá rozšíření se ke mě vezou z U.S.A. přes tetičku z Anglie, něco plánuji pořídit a nechat si poslat od strýce ze Slovenska, pravidla už znám nazpaměť..... a.... hru teda ještě vlastně vůbec nemám :D ale proč si rovnou nepřikoupit i tohle rozšíření, že? :D zbláznil jsem se, ale vím, že zase opět skoupím všechno možné... zamiloval jsem se na první pohled a opět jsem narazil na svůj klasický problém: "Něco chci a ono to nejde koupit...."

Děkuji za odpověď!

20.6.2017 18:31:05 | Upraveno autorem (porovnej)

To vejcovod
U toho je EU friendly, takze predpokladam ze si to CMON necha ve velkem poslat do hubu v Evrope a pak se to posila uz bez Cla,takze cena by mela byt "jen tech 120$ + 20-30$ postovne". Kdy to presne prijde tezko rict, s KS a CMON nikdy nevis, pocital bych +/-2 mesice na vic. Jinak za tech 120$ dostanes i ty vsechny KS exclusive. Snad me nekdo zkusenejsi opravi jestli jsem nekde udelal chybu

20.6.2017 18:57:30

clo
ziadne platit nebudes. V kampani je uvedene EU friendly co v praxi znamena ze zasielku budu posielat koncovemu spotrebitelovi priamo z E.U takze bez cla. A co sa tyka postovneho tak by to malo byt do tych 30$ ako maju napisane. Urcite ti tu este napisu ti kickstarter skusenejsi. Tiez je toto len moja druha podpora.
PS: pisem cez mobil tak uz ma predbehli:-)

20.6.2017 19:06:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Jak přikoupit možnosti navíc? (např. No rest for the wicked)
Lidi úplně mi vyhrkla slza jaxte tu neskutečně ochotní... :) Jako fakt ;)

Ještě se zeptám jak přikoupit ty věci navíc (za 50 bucků) , k tomu se nějak proklikám?

A platíte přes Paypal?

20.6.2017 19:18:55

add-on
staci si navysit cenu na tych 120+addony co chces
alebo je druhy sposob, ked uz bude po vsetkom bude otvoreny pledge manager ci ako sa to vola a tam budes mat k moznosti si pridat co chces
Ta prva moznost ma vyhodu v tom ze tym ako navysis celkovu sumu moze byt otvoreny dalsi goal a tym padom dostaneme viac :D
PS: pozri i toto vlakno:
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/co-to-je-kickstarter-14293/
Tam by malo byt vsetko

20.6.2017 19:52:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Vejcovod
Tak jak napsal Icinko. Prostě si navybírej co se ti líbí, sečti cenu + základní pledge a změň příhoz (Manage your pledge). Osobně jsem v tom za 300 dolarů. Jinak Addon ti zvyšuje i cenu poštovného. Není to moc, ale místo 30 dolarů za poštu, počítej klidně 35. To se ale řeší až v Pledge Manageru, který chodí tak 2 měsíce po skončení kampaně.

20.6.2017 20:29:21

Nuts!
Díky moc! Vlákno jsem schroustal celé. Poslední otázka, než ke všem svým aktuálním před objednávkám, před objednám ještě Kickstater pomast za 10 K :D

Ze všech her co jsem doposud hrál mi Zombicide asi nejvíc připomíná DOOM (hrál jsem) nebo Descent (nehrál jsem). Jinak vlastním Talisman, Arkham Horror, Civilizaci a tohle se mi prostě moc líbí.

Takže má poslední otázka zní: "Stojí Zombicide: Black Plague za to? "

D.A.M - oželíš Companiony?

20.6.2017 20:35:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Vejcovod
Nevím na co se přesně ptáš, Companiony? Nevím co myslíš.

20.6.2017 20:57:27

plast
Pokud by se vám zdálo ,že máte málo plastu v Zombicide,můžete dokoupit dvě balení živých plotů.
Nebo pro jistotu i tři,jak se píše v popisu :+)))

20.6.2017 22:05:16

D.A.M.
To byla reakce na to, že jsi tam za 300 bucku... ale blbe pocitam...... sry.... to beres proste vsechny ty vecicky k tomu navic? ze to mas za 300?

20.6.2017 22:05:37

Vejcovod
Jo tak. Neberu vše, ale to naskáče. Obě rozšíření a jsi 220 + doplňky do BP 280, jedny kostky a set bodců a keřů a jsme na 300.

20.6.2017 22:42:52

Jak přikoupit addony?
Vygooglil jsem, ze kdyz chci k tomu zakladu za 120 prikoupit dalsi veci, tak jen tech 120 prepisu na vyslednou castku (u me 312). Je to pravda? A po ukonceni se mi teda ozvou na email a tam vše (adresa a které addony to vlastně chci) vyřeším?

Toť vše, už přestanu otravovat a ještě jednou za vše dík!

21.6.2017 06:51:03

To Vejcovod
Asi tak - teď si spočteš kolik tě to bude stát a na tolik navýšíš svoje pledge (nebo jak už tu někdo psal, můžeš teď nechat těch 120 a dořešit v Pledge Manageru). Po skončení kampaně ti strhnou z účtu částku, kterou sis napsal do pledge - pokud bude nějaký problém s penězi, upozorní tě mailem. Tak do dvou měsíců ti přijde email s odkazem na Pledge Manager, ve kterém nastavíš adresu a naklikáš které addony (nebo další kopie hry) chceš - pak doplatíš rozdíl oproti původnímu pledgi a tím co sis naklikal v Pledge manageru - pozor, pokud si naklikáš za méně, než kolik ti strhli na začátku, tak peníze nevracejí. Pak si jen počkáš na pošťáka, co zvoní dvakrát

21.6.2017 07:18:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Root (CZ)
Root (CZ)
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas