Zombicide (2nd Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Zombicide (2nd Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

K dispozici by hra měla být během 1. čtvrtletí 2021...
Ve vybraných specializovaných obchodech k objednávce Zombicide 2.ed. obdržíte jako bonus Danny Trejo: Badass Survivor and Zombie Set, bude v angličtině...

Už aby bylo, těšíte se také?

1.11.2020 14:27:33

to Felda

Dobrý den,

dle Blackfire jsou pravidla duševním vlastnictvím, takže je volně neposkytuje.

V ENG jsou ke stažení na stránkách CMON.

6.5.2021 15:51:54 | Upraveno autorem (porovnej)

zveřejněním pravidel jim nikdo jejich duševní vlastnictví nebere.
Nechci nikde hromadně tisknout a distribuovat. Ani za úplatu ani zdarma. :-)

Blackfire vnímám jako prozákaznicky orientovaného vydavatele a (i přes některé trolí přispěvky zde na ZH) mám s nimi jen tu nejlepší zkušenost. Opravdu.

Navíc, pokud je to ten stejný Blackfire, který vydal Rising Sun a zveřejnil jejich pravidla - Autor: Michal-BF - stejné dušení vlastnictví???.

Je dobré, když jsou pravidla k dispozici. A to nejen v angličtině na BGG (ostatně i zde je publikováno duševní vlastnictví :-) ). Sám, pokud to jde, nikdy origo pravidla nepoužívám (ano, jsem postižený :-D ) Buď si je vytisknu v nějaké draft kvalitě anebo si je prohlížím na iPadu. Mám rád, když originální pravidla zůstanou nová a “voňava”. A asi bych odležel, kdybych je po čase viděl poničená. :-D

Navíc, občas se domlouváme se známýma, co budeme hrát dopředu, vždy se snažíme nastudovat pravidla individuálně doma, ať hra “vodsejpá”.

Ale asi každého priorita

7.5.2021 11:43:34

Myslím, že jde o to, že Blackfire teď spadá pod Asmodee a to jim zakázalo zveřejňovat pravidla.

7.5.2021 13:20:50

Pravidla CMON her nejsou problém, ale zrovna PDF k Zombicide v rozumné kvalitě o pár mega překračuje limit zdejšího systému. Po neděli to pořeším s grafikem. Z Asmodee je “rozkaz” nezveřejňovat pravidla na komunitních webech. Třeba Days of Wonder česká pravidla Small WoWka či Jízdenek na svém webu mají. Ostatní na další jazyky spíš kašlou.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

7.5.2021 17:19:34

@Michal-BF

Děkuji uctivě. Fantasticlý přístup. 

Kéž by všichni takhle….. :-)

11.5.2021 22:34:59

To Felda…
Doufám že to je těžká ironie z tvé strany,všechna ostatní vydavatelství mají pravidla ke stažení na svých stránkách,pouze BF s tím dělá cavyky…

11.5.2021 23:42:05

@Mistr  Bf alebo Asmodee?

12.5.2021 04:34:13 | Upraveno autorem (porovnej)

@JAHMAN ???

O 2 příspěvky níže píše manager z BF že zveřejnit pravidla není problem,takže to je rozhodnutí BF to nedělat ne?

12.5.2021 06:36:40

@Mistr Však @Michal-BF píše, že pravidla ke stažení k Zombicide tady budou. Až se podaří velikost souboru stáhnout na požadovanou velikost. 

Je ale fakt, že by kromě Zatrolenek mohli mít pravidla ke stažení i na svých stránkách. Zkoušel jsem teď třeba Fallout, Zombicide a God of War. Na svých stránkách pravidla nemají, jsou ale tady.

12.5.2021 06:55:16 | Upraveno autorem (porovnej)

@zruda on tam píše,že Asmodee zakazuje dávat pravidla na komunitní web,takže by je sem asi neměl dávat,jestli správně chápu psaný text

12.5.2021 07:11:40

@Felda

Kéž by všichni takhle….. :-)

To jako myslíš važně? Už odmítám cokoliv dohledávat,ale vyjáření ,že Asmodee zakazuje dávat pravidla na komunitní weby,slyším poprvé.On Michal tvrdí pokaždé něco jiného.Kolik to je dva-tři roky co nám tvrdil,že Asmodee zakazuje zveřejňovat pravidla i když jiné jazykové verze byly normálně dostupné. A najednou jen komunitní weby,tak proč nemají pravidla na svém webu?  

12.5.2021 10:14:50

CMON nepatří pod Asmodee, takže se na ně ta nařízení nevztahují.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

12.5.2021 10:44:28

Pravidla čekají na schválení, má to 29Mb, snad to projde.

Pokud je někdo nedočkavý, může stahovat zde:
https://www.dropbox.com/s/kz473mo2m5hwykv/ZCD001-2ND-Rulebook_CZ_web.pdf?dl=0

 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

12.5.2021 10:52:38

fakt nerozumím, proč jsou někteří takoví tragédi a v nadějích očekávají ironii v upřímném poděkování. Kdo to má zapotřebí?

 

Situace: 

  • pravidla nebyly ke stažení
  • slušně jsem o ně požádal
  • a @Michal-BF slušně a rychle vyhověl :-) Nad rámec časových možností ZH to dokonce umístil i ke stažení dříve!

Opravdu žádná ironie. A ano, vše jsem myslel vážně. Mám s BF a ME jenom ty nejlepší zkušenosti. :-)

Hezký den všem

 

12.5.2021 12:16:24

@Felda ale tu jde o tu tvou poznámku. Ty máš nějakou špatnou zkušenost s jiným vydavatelstvím? A kdyż jsme u těch pravidel, tak zveřejňují všichni, pouze BF ne. 

12.5.2021 13:10:16

Vybíráme z Bazaru

Podsvětí
Podsvětí
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas