Zombicide (2nd Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Zombicide (2nd Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

K dispozici by hra měla být během 1. čtvrtletí 2021...
Ve vybraných specializovaných obchodech k objednávce Zombicide 2.ed. obdržíte jako bonus Danny Trejo: Badass Survivor and Zombie Set, bude v angličtině...

Už aby bylo, těšíte se také?

1.11.2020 14:27:33

Strašnê moc
Jojo, ve výsledku jsem i strašně rád že jsem to nebacknul na KS. Nebudu mít stretch goaly, ale můžu to zahrát i s děckama.

1.11.2020 17:19:03

Washington
Nevíte jestli se uvažuje i o kampani Washington Z.C.? V tu chvíli by mě to začalo zajímat. Předpokládám, že to bude podle prodeje základu, což?

17.2.2021 11:49:21

Junkyboy
Z.C. bude standardne az podle prodeje zakladu, ale M.E. z BlackFire se k tomu nestavi negativne viz v case cca 48:30
https://www.youtube.com/watch?v=YNuaACdNXSc&ab_channel=JOUOB-deskov%C3%A9hry%26wargaming

17.2.2021 13:20:20

slibem nezarmoutíš :-D
jo jo a taky tam padlo něco o předobjednávkovým bonusu "Danny Trejo" ....předobjednávky už běží ale o bonusu nikdo neví, nikdo neprezentuje.....

18.3.2021 12:32:05

PMSGCZ
Treja je jen 100ks, víc jsme nedostali, byla to limitovaná nabídka. Specializované prodejny je dostanou podle nějaké interní alokace, o které byly informovány. Předpokládám, že je využijí podle nejlepšího vědomí a svědomí a pokud je nenabídli k předobjednávkám, tak už to není v našich rukách.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

18.3.2021 12:46:44

Michal-BF
Děkuji za objasnění situace.
100Ks je asi málo aby se dostalo na všechny (ale to neovlivníte).

Do prodeje zbývá ještě +/- měsíc tak uvidíme jestli se s tím někdo nakonec opravdu vytasí a nebo jestli vyhraje "češtví" a Danny se objeví maximálně v aukcích za nehorázné sumy :-)

Ještě jednou děkuji Michal-BF za jasnou informaci teď už je to v rukou jiných ;-)

18.3.2021 12:59:43

Dany
Já se o to docela zajímal. Našel jsem asi dva/tři obchody co o něj soutěží a několik co jej prodávalo, ale byli hned pryč.

18.3.2021 14:32:34

Danny
Když se objevily první předobjednávky, tak jsem na třech obchodech (z toho dvě speciálky na deskovky) bonus Danny Trejo zaregistroval. Ve dvou z těchto obchodů byl k předobjednávce za zvýšenou cenu k objednání. V jednom byl prodáván samostatně. Sledoval jsem asi 10 internetových obchodů po dobu 5 dnů, ale na tento bonus už nikde nenarazil.
Patřím k těm, kdo hru s bonusem mít bude, ale původně jsem si myslel, že to nebude za navýšenou cenu. Očekával jsem, že to bude promo.

18.3.2021 17:17:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Danny

Ne všechny obchody to měli uveřejněné a cenu navýšenou, psal jsem jednomu velkému a tam mě informovali že promo dají prvním 6 předobjednávkám zdarma v ceně...to mě mile překvapilo :)

3.4.2021 09:14:18

Kdo by po Dannym taky toužil jako já, a měl doposud smůlu. Tak má poslední šanci (do soboty) si zasoutěžit na FCB Blackfire ;-)

22.4.2021 13:32:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Takze Danny je pryc a ted cekam ze se objevi za ranec na bazaru a lidi to akorat nastve... nepovedene reseni.







"I want to play a game." Jigsaw

23.4.2021 08:20:22

Nebylo asi žádné dobré řešení. Na 1000 her jsme dostali 100 setů. 90 jich šlo na obchody podle alokačního klíče, který byl založený na předobjednávkách. Co by podle vás bylo ideální? Rád si poslechnu zpětnou vazbu, protože s Bloodborne budeme řešit to samé. Zase máme 100 Kickstarter promo lovců.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

23.4.2021 12:19:56

Zde mají ještě jednu sadu:
https://www.blacklotus.cz/zombicide-2--edice/

23.4.2021 12:48:57

Osobně si myslím, že dát to k prvním 100 předobjednávkám je ok. A zbytek rozdat dle uvážení, nebo věnovat do soutěží.

Máte 1000 her, čistě teoreticky je to 900 nespokojených zákazníků, kteří nemají Dannyho. Ať vezmete jakýkoliv klíč, tak vždy bude 900 nespokojených zákazníků.

Já jsem rád, že BF dojednal alespoň těch 100 a proto jim velký dík.

23.4.2021 12:57:45

@Michal

Možná by bylo lepší dát to všechno jenom prostě do soutěží. Jasně, naštvaní a smutní lidi budou tak jako tak, ale bylo by to pro všechny fér a stejné podmínky. Teď jsou lidi smutní, že o tom nevěděli nebo byli prostě pomalí (ne nezbytně jejich vinou).

23.4.2021 17:54:53

Soutěže mohly udělat i obchody a některé i udělaly. My nejsme úplně logisticky uzpůsobeni na to, abychom 90 (10 setů jsme si nechali, o část je teď soutěž na našem facebooku, ještě jsem jí o týden prodloužil, ať se stihnou doručit všechny předobjednávky) soukromým osobám poslali malou krabičku.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

23.4.2021 19:15:37

chubbop, zo súťaže by boli tiež smutný, že nevyhrali a tiež nie ich vinou. Kto sa na hru tešil, a veľmi chcel promo, urobil to tak, aby ho dostal. Žiaľ nedalo sa vyhovieť všetkým. Nechapem čo tu riešite. Bolo už xy promo veci od xy vydavateľstiev čo boli obmedzené a šli do špeciálok a neušlo sa na každého. PS: zombicide je úplne mimo môj záber, to aby si niekto nemyslel že mám doma to promo :D

23.4.2021 19:27:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Velká prosba:
Kdo má již tuto hru,může mi napsat jak se jmenuje cz vlastnost hrdiny ohledně hledání(str.65-66 pravidel).
Něco v tom smyslu ,že může hledat v budovách a na ulici.
Předem děkuji.

25.4.2021 18:04:37

|Asi myslíš vlastnost "Slídil".
...................................................................
Odvážný dobrodruh / www.deskozona.cz

25.4.2021 18:34:13

Kubrte: děkuji moc. Jen mě zajímalo jak tu přeložili Scavenger.

25.4.2021 18:43:51

Asi mi niečo uniklo - tí čo si medzi prvými kúpili (predobjednali) túto verziu ZBCD v CZ lokalizácii, dostanú expansku Dannyho zadarmo a niekde sa za to doplácalo... Ja som backer, lebo tie hry po ENG ma proste bavia viac, ale tam sme veru Danyho zadarmo nemali - 15USD ako expanzia. Imho by som to aj predával ako expanziu, nebol to totiž stretch goal ako si asi mnohí tu myslia :)

EDIT: CZ verzia je už dostupná? Ach, my ešte čakáme... :D


----------
https://www.instagram.com/lacikmaj/

26.4.2021 00:01:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Seladean
Když jsem CZ verzi objednával, tak při procházení e-shopů jsem nenarazil na jediný, kde by to bylo přiložené zdarma. Cenu měli navýšenou u krabice s tímto rozšířením. Krabice bez Dannyho byly potom levnější.

26.4.2021 08:25:07

Docela mě mrzí že sem téma Dannyho začal ale ono by to asi stejně přišlo.

Bohužel pokud z asmodee/cmon nepošlou na 1000 kusů min 300 mini expanzí tak tu vždycky bude nějaká skupina nešťastných a zklamaných.....

A férově musím uznat že jiné lepší řešení než to zvolené (podle stejného poměru to rozdělit prodejcům) asi vymyslet nejde. Jakékoliv jiné by ještě více zvýhodnilo někoho oproti někomu jinému.

Přiznejte si, že by jste brblali mnohem víc kdyby to dali jen jednomu prodejci na sklad za koncovou cenu 500,-Kč. (to že je to někde "bonus" neznamená že se to vyskytlo samo, někdo to musel vyrobit, zabalit, dovézt atd. a ti všechni taky chtějí jíst a to něco stojí)

Nešťastná byla asi forma té prvotní prezentace kde jsem pochopil (a nejen já) že to bude ke všem předobjednávkám učiněné do vydání, čehož jsme se chytli a při tom neznali reálná data a čísla. No co stalo se, info už máme tak pojďme dál ;-) Kdo chce může pořád ještě o pár kousků férově soutěžit :-)

Tímto bych si dovolil to téma i uzavřít ;-) pojďme dál.

26.4.2021 11:00:21

Problém je ledatak v C-MONu a jeho nepochopitelné touze dělat limitky, každé verzi Zombicide dělají půlku věci limited... já bych si rád dokoupil někde urban legends nebo ty zombie soldiers set nebo třeba Fort Henrix rozšíření...a ? mám smůlu, protože jsou samozřejmě asi limited nebo zakázany v EU (Fort Henrix jsem našel k prodeji až někde v Kanadě) a za jejich e-bay ceny, tak to si radši koupím byt nebo auto :-D

29.4.2021 11:21:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Dobrý den,

budou, prosím, ke stažení česká pravidla?

6.5.2021 10:43:41

Vybíráme z Bazaru

Arcadia Quest inferno doplňky ke hře
Arcadia Quest inferno doplňky ke hře
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas