Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 211x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cena?

Ahoj,

chápu správně, že cena za základ v deluxe edici se teď momentálně v předobjednávkách pohybuje za 4 099, ALE v deluxe edici nejsou následující rozšíření: Mages expansion, Skellige expansion, Legendray hunt (a kdoví, jestli jsem ještě na něco nezapomněl). Ty se pak pohybují zase okolo 1 400 Kč. Já bych očekával, že toto bude už v základu. Protože cena 7 300 Kč za komplet mi přijde absurdní. Ano, Euthia stojí 5k, ale to je 13 KG obsah balení. Gloomhaven i Střet civilizací monumentální vydání stojí polovinu. A přitom také váží 2x tolik. Tady platit 4k za 3,5 KG mi přijde mimo mísu. Jsem v tom sám, nebo to cítíte podobně? Nebo chápu deluxe edici špatně a obsahuje i již výše zmíněné expanze (nebo alespoň některé z nich)? Kolik stála Euthia na začátku v předobjednívkách? Nebo Gloomhaven či Střet civilizací? Nebo Tainted Grail? Bylo to taky nadsazené a časem to kleslo na cenu, kde se to pohybuje teď? Nebo to naopak stoupalo? Myslíte, že Witcher si tuhle cenovku udrží i dlouhodobě, nebo časem spadne z výšin zptáky na zem? Nebo naopak podle vás poroste?

27.1.2022 12:31:48

@Pepsson Předposlední update to zmiňují ;-)

29.1.2022 10:51:14

Já jsem šel pouze do základu (+ ty 3 minirozšíření). Důvod byl ten, že někde tam psali, že ty rozšíření nemůžeš kombinovat všechna mezi sebou. A když si vezmeš Legendary Monsters rozšíření - 7 nových bossů, pár kartiček (jako fakt málo) a dej nám 12-1500, to raději 2 nový bosse a horu materiálu. Ale je to samozřejmě každého úhel pohledu.

29.1.2022 12:28:06

@skelos tak zminuji tam, ze kdo jeste nedokoncil a nevyplnil pm, tak jeste porad muze. Zkousels pridat do pm nejake nove veci? Pustilo te to dal? 

29.1.2022 15:35:24

@Pepsson ja som asi pred dvomi týždňami pridal kompletne základ + SG pre ďalšieho záujemcu, čo sa chcel pripojiť, normálne mi vyhodilo sumu, čo mám doplatiť a doplatil som ju a prišlo mi potvrdenie emailom

29.1.2022 16:04:22

@Pepsson jj můžu dát cokoli pustí mě to k platbě normálně ;-)

29.1.2022 16:32:55

Vybíráme z Bazaru

Vládcové Severu
Vládcové Severu
Akt. cena: 590 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas