Zaklínač: Dobrodružná hra

xxxxxxxooo hodnoceno 408x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Dobrodružná hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
CD Projekt RED
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Černé nestvůry

Zdravím všechny věrné příznivce Zaklínače.

Jistě mnohým z Vás, jako mně, chybí ve hře takové nestvůry, jako Běsové, Wyverny, a další druhy, či různé přeludy a přízraky, které by zajistili větší různorodost a větší šanci k nečekanému souboji, nebo ještě méně pravděpodobné pomoci. Pro ty skalní hráče, kteří by rádi uvítali tímto směrem rozvinutější hru a tedy i více nestvůr ve hře, přináším dobrou zprávu.
Doplnil jsem stávající základní tři druhy nestvůr o nový, čtvrtý, druh „Černé nestvůry“. Jedná se o 15 nových karet nestvůr, které v základu hry na žetonech nestvůr nenaleznete. Černé nestvůry mají ve hře jiný systém zjevování, než ostatní, a též jejich umístění je odlišné, čímž hráče nutí k častější volbě rozhodnutí, zda bojovat, nebo raději ustoupit a obejít.
Všech 15 karet nestvůr s přesným a podrobným návodem zde v sekci Ke stažení.
Přeji Vám všem fajn zábavu plnou překvapení a černých překážek.
Rád uvítám, když se o své nové zážitky ze setkání s černou nestvůrou zde i po hře podělíte.

23.3.2021 18:03:58

černé stvůry
Vypadá to pěkně, jen mám jen dotaz na tisk. Předpokládám že je to na A4 na 100% velikost? A nebo šlo by to předělat do pdfka?

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.
Zatím jsem přeložil: Mini Dungeon Adventures, Farmers Finances, Mini Rogue, A4 quest

23.3.2021 18:19:35 | Upraveno autorem (porovnej)

více možností tisku
Karty nestvůr lze tisknout dle vlastního uvážení v různých programech jako např. PhotoFiltre s vlastním nastavením velikosti. Osobně jsem tisknul rub a líc karet na dva samostatné fotopapíry, poté karty po vystřižení slepil oboustrannou páskou a na závěr zalaminoval.
Výsledek je vidět na fotkách v obrázcích.
Karty též možno tisknout z obou stran (po stránce) na tvrdší papír a poté rozstříhat. Pro tento způsob též používám pro přípravu PhotoFiltr a následně vkládám do Wordu. V tomto případě mohu na požádání zaslat připravené k tisku třeba ve formátu PDF. O tuto možnost prosím kontaktujte přímo mě zprávou a uveďte svůj email, na který chcete tuto úpravu zaslat.
Děkuji

23.3.2021 20:03:36

Vybíráme z Bazaru

Zombicide - druhá edice (CZ)
Zombicide - druhá edice (CZ)
Akt. cena: 1990 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas