Yomi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Sirlin Games
Autoři: David Sirlin
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

yomi vs. puzzle strike

muze nekdo srovnat? vyhodnotit?
24.2.2011 12:01:28

ndru
No když pomineme postavy ze světa Fantasy Strike, tak jsou to úplně odlišné hry, takže se těžko srovnávají. Puzzle Strike je deckbuilding (přesněji chipbuilding :) ) a Yomi je karetní bojovka založená na mechanismu rock/paper/scissors.

Každopádně u mě vede Yomi :)

24.2.2011 12:04:08

to Beholder
u zaryteho deckbuildera vede bojovka?

24.2.2011 12:05:53

ndru
paradoxně je to tak :). Kdyby byl Puzzle Strike moje první deckbulding hra, možná že by to bylo jiné (přinejmenším vyrovnané). Ale Yomi je pro mě něco s čím jsem se dosud nesetkal a úplně mě to pohltilo :)

24.2.2011 12:13:14

rbx

ndru
puzzle strike. Yomi je super, ale je to jen pro dva hrace. Puzzle Strike je dobry jak ve dvou, tak ve trech ci ctyrech, ma neodolatelne zpracovani a krasne odsejpa. Ty chipy se nemuseji michat a manipulace s nimi je rychla a hodne prijemna. Prece jen kdyz na soupere posles ctyrkovy gem a vyskladas pred nej ty ctyri chipy jako v kasinu, tak je to perfektni pocit.

Jinak ty hry nemaji, az na obrazky, nic spolecneho.

24.2.2011 12:28:16

srovnání
No jednu věc společnou určitě mají. Poměrně vysokou cenu :(

24.2.2011 13:04:47

rbx

panzer
zajimave je, ze i pres pomerne vysokou cenu byl prvni naklad YOMI behem 1 mesice rozebran. Otazkou je, kolik toho vydali, ale myslim, ze toho uplne malo nebylo, kdyz jsem videl, jake serie si davaji cinske fabriky do podminek vyroby.

24.2.2011 16:10:18

rbx
to myslím jen dokazuje že je Yomi opravdu hit a zaplť pánbůch na to nekoukají všichni tak nesmyslně racionálně jako já, že je to vlastně "jen" karetka.

24.2.2011 17:24:08

Vybíráme z Bazaru

Bloodborne karetní hra, nová ve fólii
Bloodborne karetní hra, nová ve fólii
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas