nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Wings of Glory: WW1 Airplane Packs

Rozšíření pro hru: Wings of Glory: WW1 Rules and Accessories Pack
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: 1. světová válka
Herní kategorie: karetní hra, válečná
Čeština:
Vydavatelé: Ares Games
Autoři: Andrea Angiolino
Pier Giorgio Paglia
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

»Odvaha je dělat to, čeho se bojíš. Není odvahy beze strachu.«

- Eddie Vernon Rickenbacker, nejúspěšnější americké eso 1. světové války - 26 sestřelů

»Je věcí cti pomoci kamarádovi, který má potíže, a vůbec přitom nezáleží, jaké to pro tebe může mít následky. Je jen jedna věc, kterou musíš udělat - jít tomu vstříc a poskytnout kamarádovi morální podporu.«

- William Avery „Billy“ Bishop, nejúspěšnější kanadské eso 1. světové války - 72 sestřelů


Wings of Glory
je herní systém umožňující hráčům oživit letecké bitvy z období první či druhé světové války za použití miniatur letadel a karet představujících jejich manévry. Ve Wings of Glory hráči převezmou kontrolu nad jedním či více letadly křižujícími oblohu, aby se pustili do boje se svými nepřátely v leteckých soubojích, nebo se pokusili splnit specifické mise - ať již jde o průzkum, doprovod, či bombardování pozemních cílů.

Wings of Glory je přímým nástupcem herního systému Wings of War, se kterým lze v rámci stejného časového období (WW1/WW2) libovolně kombinovat.


WW1 Airplane Packs
je série malých rozšíření ke hře Wings of Glory. Každé balení obsahuje jeden model letadla a příslušnou sadu manévrovacích karet.

Pro smysluplnou hru je nezbytné mít alespoň dvě letadla a další vybavení, které je obsaženo ve WoG WW1 Rules and Accessories Packu (kompletní výbava bez letadel), případně ve WoG WW1 Duel Packu (základní výbava a dvě letadla). Speciální letadla lze pak ještě získat jako WoG WW1 Special Pack.

Autor: Bluda