Waste Knights (Second Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Waste Knights (Second Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Post-apokalypsa
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Galakta
Autoři: Marek Mydel
Paweł Szewc
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

https://www.kickstarter.com/projects/galakta/waste-knights-second-edition

Kampaň končí 13. března.
6.3.2019 18:37:38

Hra dorazila
Tak dnes mi hra dorazila. PPLka se vytáhla a dodala balík také druhý den od oznámení.

Musím říct že to dlouhé čekání se vyplatilo. Hra vypadá naprosto luxusně. Je znát že si s výrobou vyhráli a nic mi nepřijde odfláknuté. Obzvlášť kladně hodnotím insert který je z krásně tvrdého plastu a je dostatečně prostorný na karty v obalech. Inserty na figurky mají prolisy aby se víčka dala zacvakávat. Takovéhle dopilované detaily mám rád.

Hra samotná pak vypadá skvěle. Pěkná tématická grafika. Veškeré komponenty mi přijdou solidní z dobrého materiálu a pěkně zpracované. Moc se mi líbí příručka Waste Knights Guide která je z tvrdého papíru. Figurky jsou pěkné, propracované se spoustou detailů. Nicméně jsou relativně malé takže při hře tyto detaily asi příliš nevyniknou a celkově bych je označil spíš asi jako lehčí nadprůměr.

Jediné co se mi moc nelíbí jsou "bílé" kostky které vypadají tak nějak žlukle.

Každopádně jsem hrou Waste Knights maximálně nadšený a doufám, že po herní stránce bude minimálně tak dobrá jako po té produkční.

19.12.2020 11:43:26

late pledge
Ahoj, dneska jsem hru objednal na late pledge, který je stále otevřený. Nevíte jestli to posílají ze skladových zásob, nebo budu čekat ještě na nějakou vlnu, co přijede z číny ?
Díky

5.1.2021 17:28:35

Gromthar
V Číně se vyráběli jen plastové součásti a těch mají skladem jistě dost. Vše papírové a kartonové se dělá v Polsku. Momentálně je nejspíš ještě v tisku zbytek anglické edice (cca polovina už je rozeslaná/doručená). No pokud tě late pledge zařadil někam na konec fronty tak si asi počkáš jen dokud nedokončí tisk zbytku anglické edice - backerům slibovali, že tak do poloviny ledna by mělo být vše doručeno.

5.1.2021 19:13:15

CyberAlex
Tak super, díky za info, to je docela fajn.

5.1.2021 19:17:31

doruceni
jsem jedinej, komu hra jeste nedorazila? jestli uz je mam zacit nejak urgovat...

14.1.2021 13:16:33

yarin
Určitě nejsi jediný. V diskuzi na KS píše více lidí že zatím nic neobdrželi (Galakta zatím v diskuzi na nic neodpověděla). V posledním updatu psali, že odeslání/doručení by mělo proběhnout do půlky ledna - takže mají asi nějaké zpoždění. Předpokládám, že vydají brzy nový update ve kterém vysvětlí jak jsou na tom s distribucí protože teď v půlce ledna jim bude spousta lidí psát kde jsou ty slíbené hry.

14.1.2021 18:44:28

late pledge
Dnes mi přišel all-in late pledge, který jsem objednával před měsícem. Pěkně zabalené, figurky moc pěkné, karty kvalitou takový střed, žetony taky už z toho slaběji slisovaného kartonu (jako třeba u Bloodbornu), ale povrchová úprava fajn. Hezké je, že i s rozšíženími se to vejde do jedné krabice.

5.2.2021 20:46:51

...
Tak už mi to též přišlo, v pátek. Žádný email nebo ani sms předem, najednou volá kurýr, že je před domem :-D Vypadá to celkem pěkně, ale kdy se k tomu dostanu, to vůbec netuším. Sólo nehraju, takže to určitě chvíli potrvá.

Ale zajímalo by mě, jak se to má skaldovat. Druhů žetonů je tam fakt požehnaně, a ten insert mi přijde navržený na to že se to prostě nahází do pár sáčků bez nějakého systému. Možná to bude jasnější, až si přečtu pravidla - co je důležité a co méně.

7.2.2021 15:52:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Zaslechl jsem, ze planuji brzo nahodit rozsireni crowdfunding (nevim jestli KS nebo GF)

7.1.2022 22:45:25

Rozšíření

Mělo by být na KS v 1. čtvrtletí 2022.

7.1.2022 23:01:33

Ma v planu nekdo backnout rozsireni? Ze bych se pripadnr pridal :-)

10.3.2022 12:18:32

@Sinatrax Velmi pravděpodobně ano, pokud neudělají nějaký ústřel. A zase to vypadá, že bude nějaký bonus v rámci prvních 24/72 h, stejně jako byl v základu Mr. Mall.

10.3.2022 21:05:16

@StaniKubi máš, prosím, nějaký link?

10.3.2022 21:12:20

Rozšíření:

Vše okolo rozšíření Beyond the Horizon zatím komunikují na FB, po emailech a v rámci updatů na KS k základní hře.

Nejnovější update (obsahuje datum začátku kampaně):

https://www.kickstarter.com/projects/galakta/waste-knights-second-edition/posts/3450937

10.3.2022 23:09:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Přesně jak píše Alex - nejnovější info jsou dostupné z posledního updatu ke KS základu.

Datum spuštění KS pro Beyond the Horizon: 26. 4. 2022
KS page: https://www.kickstarter.com/projects/galakta/waste-knights-beyond-the-horizon-expansion

11.3.2022 09:10:21

Vybíráme z Bazaru

Encyklopedie
Encyklopedie
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas