Warhammer: Diskwars

xxxxxxxxoo hodnoceno 26x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Diskwars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
Tom Jolly
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad pravidel.

Nebude někdo překládat nebo dělat referenční tabulku v CZ? Vím, že je to klasická překlápěná, ale i tak by se to občas hodilo. FFG mají občas ta pravidla udělaná, že se dají vykládat vícero způsoby.
4.7.2014 23:22:35

Překlad
Tak nikdo se neodhodlá ke krátkému popisu pravidel hry i se zanesením FAQ a různých nedotažeností v základní hře? To se mám se svou angličtinou a pravidly od FFG na co těšit.

10.7.2014 17:20:27

Poděkování
Díky Peete za pomoc s překladem pravidel a karet. Byla to super spolupráce, třeba se zase někdy u nějakého překladu sejdeme.

20.8.2014 22:22:37

přelepky na disky
Zdravím a chválím všechny zatím udělané překlady - vypadá to moc fajn. Měl bych otázku: něplánujetu někdo vytvořit přelepky na disky? Ty angl. texty( vím že tam toho není mnoho) mi tříštějí hru, která je na půl již počeštěná. Pokud to má někdo v plánu - tak bude mít neskonalí dík. Přeji pěkné dny a díky za ty překlady co jsou.

13.1.2015 01:55:38

disky
Disky mam,ale nakonec jsem je neprekladal. Uz mam pravidla pro expanze a na ty se vrhnu hned jak dodelam warcrafta,ale posledni dobou neni moc casu. Tak pokud se toho nikdo neujme,tak udelam nejdriv disky a FAQ k zakladu a pak az teda expanze at to ma nejakej řád :-)

13.1.2015 02:24:39

přelepky na disky
...no to je vynikající zprává. Držím ti palce a už se na disky moc těším. Jakýho warcravta překládáš?

15.1.2015 00:09:50

Grafika
Pokud mi někdo poskytne naskenované karty v alespoň 300DPI tak udělám i překlad karet podle šablony z původní hry. Ať to máte stejné, ale sám zatím expanze kupovat nehodlám, protože opět není s kým hrát. :-(

18.1.2015 08:55:50

warcraft
Warcraft the board game - expansion set. Uz to delam fakt dlouho, teda ted jsem mel celkem dlouhou pauzu, protože není moc casu, ale od pristiho tydne by ho uz mělo byt vic, tak se na to zas vrhnu.

21.1.2015 17:35:37

warcraft
jestli myslíš tu první hru s dřevěnýma figurkama?...tak ten překlad mám, dal se stáhnout. Myslím tim i expanzi.

22.1.2015 01:14:21 | Upraveno autorem (porovnej)

preklad expanze
Fakt jo? Tady se po tom lidi ptali a ani ja je nikde nenasel a ani u hry jsem je nemel prilozeny kdyz jsem kupoval. U zakladu jsem je mel to jo... Tak pokud mas, das ho sem at to teda nedelam zbytecne a muzu na neco jineho prosim?

22.1.2015 02:52:22

Disky
Peete, budeš překládat i disky jednotek? To jediné myslím chybí k dokonalosti. Jinak vše dobrá práce. Díky tobě si Warhammer koupim...

23.2.2015 16:55:56

Referenční tabulka
Něco takovýho jsem udělal, je to v sekci ke stažení. Můžete připomínkovat ;o)

22.6.2015 16:39:35

Disky
S Peetem jsme přemýšleli i nad uděláním přelepů samotných disků, ale nějak to po čase vyšumělo.
Má vůbec někdo ta rozšíření?

23.6.2015 17:32:39

přelepky
Tak asi by to vypadalo líp, ale pokud budou disky překrytý jeden přes druhej, stejně se tabulka hodí. Teď koukám, že jsem mohl použít stejný názvosloví, jako je v přeloženejch pravidlech... :o/ no budu to muset aktualizovat... Legions of Darkness už mám hotový taky, Hammer and Hold snad budou taky. Teď když jsem to dopřekládal, si snad budu mít v okolí s kým zahrát :oD

24.6.2015 16:19:58

no...
To si vždycky říkám, když si kupuji nějakou hru. Doufám, že jí budu mít s kým hrát. U nás v herně většina lidí sáhne po klasické deskovce a o Diskwars nechtějí ani slyšet, natož Space Hulk, či Dreadfleet. :'(

24.6.2015 20:31:14

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Železný trůn
Hra o trůny: Železný trůn
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas