Walking Dead, The: The Board Game

xxxxxxoooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Walking Dead, The: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Skybound Games
Z-Man Games
Autoři: Brian David-Marshall
Keith Tralins
Matthew Wang
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy

hrál už jste to někdo? stojí to za to? nebo jen silná licence-slabá hra?
7.11.2011 14:54:16

re
Taky mě to zajímá, slečna si to prý koupí jen kvůli tématu :-)

7.11.2011 14:59:42

rbx

kandelabr
ja na to porad zalibne koukam, protoze ta verze podle komixu vypada moc pekne a zombiky mam rad. V Essenu bylo tech komixu fakt mrtě. Ta druha verze, tedy podle filmove serie, me naopak moc nelaka.

7.11.2011 15:02:58

rbx
právě. já komiks kupuju a čtu a hrozně se mi líbí (četls to?). tak hrozně doufám, že ta hra bude dobrá...

7.11.2011 15:05:41

kandelabr
Je to lepsi nez ten serial? V tom jen porad vsichni breci a je to silena nuda.

7.11.2011 15:06:33

sydo
seriál jsem viděl první season a bylo to celkem ok, ale komiks je dle mého o dost lepší. hlavně ten seriál museli dost osekat a dost věcí je tam jinak. Rozhodně vyzkoušej, myslím, že první dva nebo tři díly už vyšly i česky.

7.11.2011 15:10:37

rbx

kandelabr
bohuzel nemam na komixy cas, ale pokud by ti to nevadilo, tak bych si je treba precetl v Zelivi, pokud bys je tam samozrejme privezl.:-)

7.11.2011 16:53:19

rbx
jasně, rád je vezmu a uvidíš jestli tě to chytne (všechno to tam asi přečíst nestihneš, ale určitě aspoň zjistíš, jestli tě to bude bavit.

7.11.2011 17:01:45

rbx

kandelabr
uz to vidim, jak si to prectu a rovnou si tam tu hru rozbalim. Jak se znam...:-)) Uz se tesim!

7.11.2011 21:38:00

re
Dojmy po prvním testu: survival Dungeon Quest. Tedy tématický a vizuálně velmi hezký luckfest s možností občas škodit. Velkej vopruz je neustálé přikládání milionu zombie žetonů na herní plán (v jednom kole běžně cca 3, ale někdy i přes deset). Pokud vás hry s absolutní náhodou baví, tohle vás nezklame, jen nesmíte čekat nic víc...

24.12.2011 11:27:55

WD
Ahojky zdravím Vás všechny..komiks je u nás díl první až čtvrtý k sehnání a je naprosto luxusní.seriál je taky perfektní jen teď utnuli druhou serii a čeká se na ní..komiks je samozřejmě lepší o tom žádná..deskovka je ke komiksu je skutečně dost na náhodě, ale zábavná je celkem dost.zabíjení zombíků a prozkoumávání se zpočátku zdá jako jedenoduché, ale když je třeba střílet tak to teprve začíná být zajímavé. vyhrát je těžké když jdete jen za sebe (při hře nad dva hráče), ale při spojení sil celkem brnkačka...hru doporučuji...

3.1.2012 11:45:22

WD
Je to pohodička, možná někomu bude vadit přílišná závislost na kostkách, hlavně ze začátku, kdy máte ještě malej Dice pool, ale to mě fakt nevadí. Ze startu si budete říakt jaká je to brnkačka, ale jak hra postupuje a plán se plní zombies a muís se střílet...no jde vo kejhák :)

13.4.2012 09:57:22

Vybíráme z Bazaru

Settlers Zrod impéria
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas