Volfyirion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Tabula Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jake to je?

Bezhlave jsem to pridal jako addon v pledge manazeru Icaion.
Snad to nebyl uplne zbytecny nakup...
12.7.2019 13:42:57

Este neprislo
No ja neviem, ale ja nemam este ani tracking number, a podla vsetkeho by to uz malo byt davno v pristave...

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

13.7.2019 13:01:41

Este neprislo
No ja neviem, ale ja nemam este ani tracking number, a podla vsetkeho by to uz malo byt davno v pristave...

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

13.7.2019 13:01:44

ticho
U mě zatím taky nic

13.7.2019 13:35:49

nic

u mě zatím taky nic, tak jsem aspoň dopřeložil extra pravidla (sólo, koop, 2vs2) - čeká to na schválení

13.7.2019 16:31:32

???
To jak jeste nikdo nema? :)

13.7.2019 19:49:45

Doručení
V posledním KS updatu píší, že zboží dorazilo do expedičního skladu ve Francii a začíná se s distribucí. Nicméně varují, že her jsou 4 tisíce ks a bude to nějakou chvilku trvat.

16.7.2019 10:39:57

Tracking
Dneska jsem dostal tracking :-)

24.7.2019 18:29:02

Aplikace

Tak to jsi měl štěstí, já ještě tracking nemám. Nicméně bych se ale rád zeptal na tu aplikaci, kterou vydali pro Android. Pokud se dobře pamatuji, měla by být přeložena také do češtiny. Ale po její instalaci mi to nikde nenabídne tuto možnost. Funguje Vám ta aplikace už normálně? Mně ne, nemohu tam nic nakliknout, jen můžu listovat ENG pravidly a zařvat si s drakem..Mám pocit, že měsíc po "ofiko" termínu vydání by už to mohlo fungovat, když prý problém byl jen tuším se špatnou figurkou draka.. Má to normálně počítat body a být "interaktivní" ne? Ne jen digitální pravidla...
Díky za feedback

26.7.2019 11:48:53

Doma

Tak od úterka je doma. Tenoučká krabička, která už se mi začíná třepit po třetím otevření je trochu zklamání, na druhou stranu grafika karet mi přijde parádní. Snad o víkendu bude čas zahrát.

1.8.2019 09:38:19

...

Také už je doma, jak píše Všemocný, papírová krabička je opravdu zklámuání, Collectors box jsem čekal podstatně lepší a bytelnější. FIgurka draka pro hru Mysthea/Icaion/Fall je ovšem bombová. O víkendu snad se ženou zahrajeme.

1.8.2019 09:46:43

mám

Taky už mám taky doma a i za mě potvrzuji, co už tady i na zahraničních fórech píši ostatní, že karty a figurka paráda (je obří), kdežto krabice slabota. Rychlý unboxing zde: https://youtu.be/7b245-LUC4s

1.8.2019 13:18:27

Collectors edicia
Uz sa ozval.

1.8.2019 14:55:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Je to pecka
Hráli jsme s kámošem 2 hry a neskutečně si to pochvaluju. Kam se hrabe Star realms.

21.9.2019 01:14:09

hra
Musím též podotknout, že tato hra je velmi příjemným překvapením mezi podobnými hrami.
V základu na první pohled spojující princip jako třeba u Star Realms, ALE! Je tady pár prvků, které hru odlišují a činí ji o poznání strategičtější.
- frakční "synergické" karty fungují tak, že se jejich efekt spouští až s jinou dvojicí vyložených karet, nepočítá se sama karta s tím efektem
- karet je o jeden druh více než v SR
- každý má tři města, která mají své obranné číslo, navíc každé město lze naboostovat kartou budovy a kartou vojáků
- útok na město lze provést až v okamžiku, kdy mé útočné číslo je minimálně rovné jeho obraně, jinak nelze útočit
- jsou tu spešl akční karty, jako sabotáž apod., jimiž lze podkopat protivníkovu obranu nebo zbavit města budov
- je tady skvělý efekt draka, kterého za určitý počet akčních bodů lze poslat na protivníkovo město a pokud se ho v následujícím kole protivník nezbaví, město je odsouzeno k zániku
- draka lze i zabít, vyloupit mu poklady a jeho doupě učinit svým dalším městem s tuhou obranou
- lze "zmrazit" oponentovi jeho karty spešl možností a on je pak musí zase nejprve odblokovat
- dále jsou tu pak typy karet, kterými lze posunout hraní o level dále, umožňující asymetrickou hru, karty speciálních útočníků, možnost znovu postavit již zničené město apod.
Celkově vzato velmi povedená hra !! Slovy Sama Healeho: "Za mne oba dračí palce nahoru"!

21.9.2019 20:19:09

Spokojenost
Odehrány zatím tři hry.
Dvě hry seznamovací při kterých jsme odhalili naše nedostatky v nepochopení, nebo prehlednuti pravidel. Obě hry Odehrány do 3/4 hodiny. No a poslední třetí hra neskutečný masakr. Povedlo se mi drakovi zničit brloh. Nicméně mi dračí brloh dlouho nevydržel, jakožto další město v mě herní oblasti. Soupeř měl štěstí a ihned v dalším jeho kole mi brloh zničil. Měl lepší výběr karet a já se už jenom bránil a snažil jsem se s tím něco udělat. No nepovedlo se a celá partie trvala neuvěřitelných 110 minut. Ano, slovy jedna hodina a padesát minut. Na to, že je udávaná doba hraní 15 až 30 minut. Už jsem se bál že dojdou karty v balíčku. Pecka, ikdyž to bylo tak dlouhé :-)

13.3.2021 21:36:14

Vybíráme z Bazaru

The Cost
The Cost
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas