Vládci podzemí

xxxxxxxxoo hodnoceno 515x (Seznam vlastníků)

Vládci podzemí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Czech Games Edition
Heidelberger Spieleverlag
MindOK
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Smysl hry

Ahoj,mohl bych se prosím zeptat všech kteří hráli nebo vlastní tuto hru,nevím sice, jak bych to napsal ale nějak jsem nepochopil herní systém a vlastně celý smysl hry.Prosím poraďte.
Hra mě moc nebaví asi kvůli tomu,že jsem nepochopil vlastně celou hru.
díky za každý komentář

Miky¨
1.4.2012 12:11:15

zeby?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Dungeon_Keeper_2

1.4.2012 12:23:16

Miky
Nevím, jestli ti odpovím na tvou otázku, ale zkusím to. Cílem je nasbírat co nejvíce bodů. Proto je potřeba nejprve pořádně zjistit, za co se bodíky rozdávají. Nedělám z tebe idiota, já takhle mluvím normálně. Takhle z hlavy je tuším hodně důležité neztrácet políčka při DOBEJVÁNÍ hrdinů. protože jsou za to mínusové body. Takže mí potvory a pasti co dovedou hodně zdržovat a nebo rychle zabíjet. Když ti totiž něco vymydlí, tak to ještě navíc musíš zpravidla znovu postavit. COž tě stojí akce, kterých máš málo.

Dále je důležité asi zabít všechny hrdiny. Je chyba nestavět místnosti. Hrubá chyba, je nezaplatit daně. POkud tohle ukočíruješ, tak je fajn hlídat soupeře a zajistit si jeden dva tituly na konci. Na něco se zaměřit. A rozhodně nechodit do rizika při plánování. Nedostat se na místěčko je podle mne též hrubá chyba.

Nevím jestli jsem ti to nějak vysvětlil.

1.4.2012 20:14:08

Miky
Ja to zkusim taky:-)

Cilem je vypiglovat si pomoci impu - stavitelu a sluzebniku - poslu jeskyni k zulibani, predevsim pak lepsi nez tvoji souperi. Co presne znamena "k zulibani" a "lepsi", na to jasne odpovida zaverecna tabulka bodovani. Jako destruktivni prvek vstupuji do hry hrdinove, kteri ti tu jeskyni svymi dobyvacnymi choutkami demoluji, a na jeji obranu verbujes nestvury (o ktery se musis drobet starat) a kupujes pasti. A abys moc neprovokoval tak se (v zavislosti na zvolene strategii) snazis nebejt navenek moc velkej previt, protoze jinak na tebe pujdou adekvatne silni hrdinove...

Ale taky nevim na co ses vlastne presne ptal :D

2.4.2012 01:49:14

Vybíráme z Bazaru

Slovoslet (CZ)
Slovoslet (CZ)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas