Vládci podzemí

xxxxxxxxoo hodnoceno 515x (Seznam vlastníků)

Vládci podzemí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Czech Games Edition
Heidelberger Spieleverlag
MindOK
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Některé komponenty chybí

Ahoj všichni,
koupil jsem si VP to téma je prostě parádní. Ale po rozbalení krabice jsem zjistil, že některé věci v chybí. Nenašel jsem kostičky kterými se označují stupně zla, tedy je tam pouze modrá, tak nevím jestli je to chyba nebo jestli si je mám doplnit z jídla zlata a "krve". Taky žeton hlavního hráče jsem nenašel jen samolepky dále jsem nenašel polepy na služebníky. Ještě jsem se tu v jiném topicu vyděsil jestli mám všechny kartičky hrdinů, ale to zkontroluji až přijdu domů.
Prostě se mi těch chybějících věcí zdá už nějak moc. Kostičky na stupnici zla jsem si vyrobil asi za pět minut, žetonek zla taky nebude problém a služebníky časem taky polepím, ale nejde mi to do hlavy. To si fakt v dnešní době koupím hru za tisícovku a pak budu domalovávat figurky dělat žetonky a schánět polepky na postavičky?
Máte to taky tak (nějaká nová verze) nebo je to vadná kus? Za odpovědi předem děkuji Lox
24.10.2011 13:53:01

Loxcom
zjisti si, co ti všechno chybí a napiš do Mindoku - měli by ti chybějící části poslat, jde je o to se zeptat u výrobce

24.10.2011 13:58:10

Loxcom
Hele to stát samozřejmě může. Já být tebou tak si sepíšu co mi chybí a napíšu rovnou do Mindoku. Zatím mám zkušenosti s reklamacemi dobré akorát si musíš pár dní počkat, ale to se snad dá.

Mimochodem polepky na služebníky mají být ve hře také, to mi nějak uniklo.

24.10.2011 14:00:47

Ella
No vidíš o 2 minuty rychlejší.

24.10.2011 14:01:36

Loxcom
Polepky na služebníky jsou podle mě nějaké fanouškovské rozšíření z BGG, rozhodně je nehledej v základní hře (pokud to ve druhém vydání nezměnili, ale to bych se divila)

24.10.2011 14:02:45

Loxcom
Ako píše Ella, napíš mail Mindoku, sú ústretoví a chýbajúce časti Ti obratom pošlú :). Nemusíš nič vyrábať a zbytočne sa zlostiť, aj keď plne chápem Tvoje rozhorčenie, keď sa človek chce tešiť z novej hry. Na druhej strane je to kvantum materiálu a niekedy sa vyskytne chybička.

24.10.2011 14:03:28

přelepky
jj, je to jenom promo. sehnal jsem to ted v essenu od cge. :)

24.10.2011 14:06:44

Děkuji vám všem
Téééda tak rychlé odpovědi jsem vážně nečekal. Ještě jednou mnohokrát děkuji, děláte čest tomuto fóru. Až se dostanu domů ještě jednou prohlédnu co všechno vlastně chybí a popřípadě napíšu Mindoku. Ještě když jste mi tak hezky obratem odpověděli chtěl bych se zeptat čím barvíte Impíky či i jiné postavičky z plastu v případě, že jste je barvili, samozřejmě. Ještě jednou dík Lox

24.10.2011 14:28:28

figurky
koukni sem http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/jak-barvit-figurky-2539/
najdeš tam skoro vše co potřebuješ vědět, případně se na tomto vlákně ptej

24.10.2011 14:43:30

Loxcon
Ne že by to bylo kvůli dreadfleetu, ale i tak bych impíky nikdy nebarvil. Je to dle mě naprosto zbytečná práce. Ještě navíc nezábavná.

24.10.2011 19:09:51

Vybíráme z Bazaru

Válka v říši divů (EN)
Válka v říši divů (EN)
Akt. cena: 1700 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas