Vládci podzemí

xxxxxxxxoo hodnoceno 515x (Seznam vlastníků)

Vládci podzemí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Czech Games Edition
Heidelberger Spieleverlag
MindOK
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící hrdinové ?

Ahoj , dnes jsem obdržel V.P. , kartičky jsem vyloupal , začal číst pravidla a zarazil se , nějak mi nesedí počty hrdinů , když porovnám s obrázky odsud i odjinud , tak se mi zdá , že se někde asi stala chyba : mám 12 zlodějů a 12 bojovníků ale pouze 4 kněze a 4 mágy , z fotek zde vidím ,že mágů i kouzelníku by mělo být od každého 8 (4 druhy hrdinů po 8 ) ... pletu se ? počty potvor odpovídají ale 6 potvor pro první rok mi přijde málo ( 6 střibrných , zbytek zlatých ...)
19.8.2010 22:16:40

Pallmi
Patrně jsi zralý na email na CGE. Myslím, že by neměli mít potíž s vyřešením tvého problému. To se občas stává. A je nutné to brát s rezervou.

19.8.2010 22:49:36

zmetkove sady
tak email i telefon na podporu probehl dobre , btw.: hru jsem koupil pres aukro , od cloveka , ktery prodava zmetkove sady , ktere byli urceny k likvidaci , kdo bude chtet vedet jmeno prodejce at mne kontaktuje do osobky

23.8.2010 15:38:17

pallmi
A on to inzeroval předem? že je to zmetek? Nedávno si tady taky jeden koupil levný vládce. Tak schválně, jestli je má taky zmetkový.

23.8.2010 16:18:45

zmetkove sady
V pohode , nic si z toho nedelam , cena byla dobra a karticky jsem zatim provizorne prelepil , problem nebude snad ani pozdeji je pretisknout , kdyz se reklamace nezdari . Hra je super i tak .

23.8.2010 16:52:33

Je to tak
Tak sem ji taky vzal známému, já mám origo a je to tak.
Chybí stříbrné postavy. Jak hrdinové tak příšery, ale i místnosti.
Ostatní jsme proletěli a to snad sedí.
A prodal jich na aukru asi 6.

24.8.2010 14:34:56

safra
Prvaděpodobně jsem další obět, ale ještě jsem neposlal peníze. Jak to chcete řešit? Obrátit se s prosbou na Mindok/CGE?

25.8.2010 00:59:55

update
Prodejce se mi sám ozval, že jsou hry bohužel zmetky a bude je reklamovat. Jeho solidní jednání narovinu mě příjemně překvapilo.

25.8.2010 07:37:48

vladci
prodejce mi taky nabídl reklamaci , odmítl jsem ji a zkusil požádat mindok o zaslání náhradních dílů . Reakce prodejce mne taky zaskočila , možnost vrácení jsem nečekal .

10.9.2010 18:07:54

žádost u mindoku
Jak jsi dopadl u Mindoku, taky mám tuto špatnou verzi, tak jestli se mám pokoušet kartičky vytisknout a nebo je mindok ochotný je poslat?

27.9.2010 19:50:57

Vybíráme z Bazaru

Massive darkness 2 KS upgrade pack ve fólii
Massive darkness 2 KS upgrade pack ve fólii
Akt. cena: 253 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas