Vládce Tokia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Heidelberger Spieleverlag
IELLO
REXhry
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotaz na pravidla

Ahoj, prosím o radu ohledně karty Healing Ray. Text na kartě je velmi všeobecný a chci si ujasnit pár věcí. Dejme tomu, že tuto kartu vlastním a hodím 3x srdce:
1. platí tyto 3 srdce na mě i na ostatní, nebo je nutné je rozdělit? Např já si z těchto tří srdcí vezmu dvě pro sebe a jedno mi zbývá pro někoho ostatního? Nebo prostě všichni se léčí za 3 srdce?
2. Platí tyto hody na všechny, nebo jen na ty, kteří chtějí? Musí soupeř souhlasit, aby byl vyléčen, nebo mu to prostě nařídím? (tady je polemika, zda by někdo nechtěl být léčen, ale já takhle z něj mohu vysávat energii)

Děkuji za odpovědi
18.10.2011 17:20:46

Kren
Je to tam, doslovně "Odrážecí kůže". Ale není to karta ze standartní sady ale jedna z doplňujících promo karet.

21.12.2012 13:51:25

Imitace + Parazitická chapadla
Měl bych dotaz , pokud imituji kartu Parazitická chapadla, mohu tuto kartu (Parazitická chapadla), díky imitaci , hráči odkoupit (aby o ni přišel) ?

16.1.2013 19:23:55

blade brown
já jsem pro, ale je to jen můj názor

17.1.2013 14:08:58

opuštění Tokia
Zdar, včera jsem hrál tuhle hru poprvé a mám dotaz.
Mohu ve svém tahu dobrovolně opustit Tokio, abych se mohl léčit?

3.6.2013 10:13:31

rowdas
ne, tokio můžeš opustit jen když na tebe někdo útočí a i tak dostáváš zranění. Takže ve svém tahu ne.

3.6.2013 10:26:35

Dotaz na kartu
Mám dotaz ke kartě, jejíž název nevím (hru teď nemám u sebe), nicméně říká, že pokud hráč hodí "postupku" (každý symbol právě 1x), dostane 9 VB. Platí to jen pro první hod nebo i s přehazováním?

Díky za odpověď.

11.11.2013 08:58:14

pro mě
i s přehazováním

11.11.2013 10:29:18

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny dvě De luxe rozšíření
Hra o trůny dvě De luxe rozšíření
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas