Vinhos - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Huch & Friends
Hutter Trade GmbH + Co KG
Whats Your Game?
Autoři: Vital Lacerda
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DC

Překlad

Ahoj, uvažujete někdo o překladu této hry?? Máte s ní někdo nějakou zkušenost?? Dle pár větiček co jsem byl schopen někde přelouskat a dle hodnocení na BGG vypadá velmi zajímavě :-)
27.12.2010 12:18:58

Preklad
Uff, pozeral som na ten preklad, a je tam toho textu celkom pozehnane. Ak by ti stacilo prelozit surovy text, tak by sa to aj dalo zvladnut. Otazne je, za kolko dni..

28.12.2010 11:38:36

DC

Překlad
Ten text by určitě stačil. Kdyby se Ti do toho chtělo, tak bys mi moc pomohl (to víš, starší generace - kdyby to tak bylo v ruštině :-))

28.12.2010 12:02:50

Да, я вас понимаю.
Fajn, pustim sa do toho. Zacnem mozno uz dnes. Relativne mam cas. :-)
Takze mi budete/s robit korekturu textu? :-)

28.12.2010 12:31:57

DC

Překlad
To budeš moc hodný. Udělám pro to maximum, když mi řekneš co a jak potřebuješ, tak se budu snažit :-)

28.12.2010 12:39:54

Myslim si,
ze uplne bude stacit, ak sa pokusime o aby, to co prelozim bude zrozumitelne a jasne :-)
Dokoncim opravu Robotics a vrham sa na to.

28.12.2010 13:41:04

DC

Překlad
Paráda. myslím, že to dobře dopadne :-). A snad to nebude trvat ani moc dlouho .-) .-)

28.12.2010 13:55:35

Cisto pre zvedavost
pripajam sem odkaz na pracovnu verziu textu. Budem rad, ak to budeme opravovat "on the fly" "za behu", aby sme vychytali musky cim skor.
http://dl.dropbox.com/u/7827410/vinhos1.pdf

28.12.2010 21:13:59

DC

Michalxo
Tak jsem četl prvních šest stran a přijde mi to smysluplné, funkční. Ono se stejně nejvíc ukáže až se to bude hrát a pak vzniknou jistě kdejaké nesrozumytelnosti. Ale zatím u mě dobrý :-)

29.12.2010 15:45:57

Tak to som rad :-)
Teraz tempo prekladov upadne, dufam, ze sa do neho znova pustim v nedelu/pondelok, rychlo ho dokoncim a pustim sa do svojich veci ;-)
Vysadzat ho bez sablony urcite nebudem.
PS: Pridam tam cisla stran pre vyssiu prehladnost textu ;)

29.12.2010 21:38:40

DC

To je výborná spolupráce :-)
Tak to budu i já rád, když to bude rychle :-). A co to prosím znamená - Vysadzat ho bez sablony urcite nebudem??

30.12.2010 09:00:55

Vysadzat
text bez sablony - vysadit ho do uhladnej grafickej podoby v akej je original. Napr. ten Londyn, som robil cely sam a bolo to celkom pracne. Keby som mal sablonu, len by som vymenil text a "skompiloval" do vysledneho pdf. (vid google obrazky - heslo: scribus)

30.12.2010 10:03:17

DC

Překlad
Já myslím, že když to bude tak jak to teď píšeš, tak to bude stačit. Holt člověk musí mít k tomu ta originální pravidla a text (Tvůj) si kontrolovat s obrázky v originále. Zřeba to někdy někdo dotáhne do finálnější podoby, ale pro pochopení pravidel a hry to od Tebe bude stačit. Jsem za to moc vděčný :-)

30.12.2010 12:04:35

DC
Pridane 3 strany specialne pre tvoju kontrolu. Odkaz je nizsie ;-)
Este stale je tomu rozumiet? :)

2.1.2011 00:56:51

DC

Při letmém čtení
jsem nenarazil na žádnou nejasnost. Ale je pravda, že teď jsem to nesrovnával dle originálu. Vedeš si dobře :-). Moc se už na u hru těším :-)

2.1.2011 10:54:44

Opravy
Tak ti tu DC pridavam dalsich 9 stran. Na viac sa uz dnes nezmozem. Uz to chcem cim skor dokoncit, lebo toho je fakt strasne vela.
Odkaz je stale rovnaky. Ak budu nejasnosti, pis. Ja som sa v tych pravidlach uz davno zamotal :D

3.1.2011 23:31:25

DC

překlad
Teda Ty jsi rychlík. Super. Je toho fakt hodně, obdivuji Tě, že jsi se do toho takto nezištně pustil :-). Co jsem zatím četl, tak to srozumitelné je, pravda je, že jsou to složitá pravidla. když to stihneš do víkendu, tak to zkusím zahrát a pak bych ti dal případně vědět bližší :-)

4.1.2011 13:29:06

Chcem to dokoncit dnes
aspon do finalnej pracovnej podoby. Potrebujem uz len zaverecne podakovanie a trochu z charakteristiky regionov a chyby ako produkcia vína (samozrejme pestovanie), vek/staroba vína (dozrievanie).

Opravit hlupe chyby. Dufam, ze prides na vacsinu chyb, aby sme to mohli opravit a odovzdat.
Myslim, ze to vysadim do scribusu bez obrazkov, aby si odpovedali aspon texty a nebolo ich treba hladat. Cely text tym bude ovela prehladnejsi.

4.1.2011 14:28:38

DC

Super
Tak to bude úžasné. Zítra si to vytisknu a zkusím to přelouskat (pokud mi čas-rodina dovolí :-)).
Když to upravíš tak, jak je to v tom originále (bez obrázků), tak nebude s dohledáváním příkladů žádný problém.
Jakmile tam na něco přijdu, tak to pak hned nahlásím :-)

4.1.2011 16:05:20

final
Finalna uprava pracovnej verzie
https://dl.dropbox.com/u/7827410/vinhos.pdf

Nasiel som este player aid. Su to len 2 strany, tak to prelozim a pridam ;-)

5.1.2011 10:51:39

DC

překlad
Tak jsem se prokousal 11 stranama textu s tím, že jsem to hledal na plánu, představoal si to apod a myslím, že jsou to opravdu moc dobře přeložená pravidla, leč jsou opravdu velmi složitá. Pak už jsem se vtom začal ztrácet, tak jsem to odložil na další dny. Ty obrázky tam trochu chybí, ale když má k tomu člověk po ruce ten originál, tak to jde. Ještě jednou před Tebou smekám, je toho opravdu hodně a muselo to dát šílenou práci. Jo a myslím, že ta hra bude asi hodně dobrá, i když je složitá :-)

5.1.2011 21:22:31

Ku koncu
pravidiel som uz zacal chapat suvislosti a ako spolu suvisia jednotlive akcie, priebeh tahu, kol atd. Naozaj to vyzera na zaujimavu hru, ale je to pre tazkych strategov. Aj co som pozeral recenziu na youtube, tak pocas nej rozpraval recenzent VELMI pomalicky =)
Pokial si z Brna, tak by sme to mohli skusit zahrat :-D
PS: Pomocna karta bude hotova zajtra/dnes v noci. Bohuzial v podobnej forme akej su moje pravidla :(

5.1.2011 22:26:30

Preklad
Tak uz to je tu.
Preklad s moznymi chybami https://dl.dropbox.com/u/7827410/vinhos_grap.pdf
Pomocna karticka pre hracov: https://dl.dropbox.com/u/7827410/playeraid.pdf

karticka uz caka na schvalenie tuto. na preklade sa este tuho pracuje :)

6.1.2011 14:45:33

DC

překlad
Ty jo, tak jsem koukal, že jsi tam nakonec dal i ty obrázky. To je super :-)

6.1.2011 20:13:58

Pfuuuh
hotovo. Masaker ale hotovo. Objavi sa to tu hned, ako to Cauly schvali ;-)

7.1.2011 17:07:58

DC

Překlad
Děkuji převelice :-)

7.1.2011 17:32:37

Vybíráme z Bazaru

Crown Zenith Pikachu VMAX a V Promo
Crown Zenith Pikachu VMAX a V Promo
Akt. cena: 5 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas