Village Inn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Kronika panství
Počet hráčů: 2–5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Eggert-Spiele
Pegasus Spiele
Autoři: Inka Brand
Markus Brand
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Zajímalo by mě co soudíte o kartě "Urozená dáma" nepřijde vám poněkud přesílená? Za pouhou jednu minci se vlastně jedná o zisk dvou bodů rovnou + nejlepší/nejvhodnější karty z celého jednoho balíčku! Za jedinou minci...
Zatím jsem to zkusil vyřešit house-rules, a okořenil jsem to i kapkou klasického vesnického příběhu... ta karta urozené dámy, to je prostě holka na vdávání, nevěsta, a rodina ta nedokáže poručit lásce a nikdy neví koho si ta jejich holka najde.. tudíž místo aby si hráč vybral konkrétní kartu z jednoho ze 3 balíčků, učiní tak náhodně. Rodina až do poslední chvíle neví, kdo jim do chalupy přibude. :D

Mimochodem, některé karty a jejich schopnosti považuji za naprosto geniální. Obzvlášť bych vyzdvihl ztraceného syna a babku kořenářku. Dyť z trochou fantazie je Kronika panství rázem euro plné příběhů!! :D
5.1.2014 17:02:38

.
My sme to hrali tak, že sme si vzali kartu len po prezretí balíčka z ktorého sme tú kartu za mincu zobrali. Tak sme vyberali z max.9 kariet a nie 29.

7.4.2015 13:08:40

Podle mne
si musis predem vybrat jeden ze tri balicku a jen ten si muzes prohlidnout a vzit si jednu kartu. Navic, v anglickem (a potazmo i ceskem) prekladu se zapomnelo uvest, ze za tu vzatou kartu se normalne plati.

8.4.2015 16:57:13

luznyj
To som nevedel, že za tú druhú kartu sa platí. Hladal som to v pravidlách, lebo sa mi to zdalo rozumné. Bez platenia je to totiž dosť silná akcia. Odkiaľ to vieš keď to nie je ani v angl. pravidlách?

8.4.2015 21:30:57

andreasss
Je to tady v tomto vlákně na BGG:
http://www.boardgamegeek.com/thread/970254/noblewoman-do-you-pay-new-villager

8.4.2015 22:03:11

Vybíráme z Bazaru

Hvězdní kapitáni (Mindok) -- Dárek pro Ukrajinu
Hvězdní kapitáni (Mindok) -- Dárek pro Ukrajinu
Akt. cena: 422 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas