Vesmírná loď Interstellar

xxxxxxxxoo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Vesmírná loď Interstellar - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Andrea Crespi
Davide Calza
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Poměrně hutné euro, které může po první hře působit hodně překombinovaně a složitě, ale po více zahráních to krásně rozkvete. Cest k vítězství je spoustu, hra krásně vypadá, ale na stole je fakt obrovská :) Plus je herní doba, ve třech hráčích kolem 2 hodin. Doporučuji všem, kteří mají rádi komplexnější eura

24.4.2024 17:19:04

Já osobně hrál hru zatím jen dvakrát a jenom čistej základ. I s vysvětlováním pravidel a mechanik a menšíma pauzama na hledaní v pravidlech a kuřpauzama nám to ve třech lidech vždy trvalo 4-5 hodin. Nicméně nás hra bavila a v našem deskoherním klubu je o hru veliký zájem. Tu hru chci hrát zas a znova ptz je tam mnoho cest k vítězství.

11.5.2024 11:13:54

Hra baví. Pravidlově jednoduchá. Na první zahrání spousta mikropravidel. Pravidla napsaná tragicky. Doporučuji minimálně zkusit :) 

14.5.2024 14:43:04

Já to hrál jen jednou a pravidla nečetl. Hra pěkná, ale mohla být lepší. Téma lákavé, Slunce postupně spálí všechny planety (ale reálně ve hře max. 2 - škoda), sondou prozkoumáváte (nudné, náhodné, graficky bez téma), cestujete po planetách, snažíte se zachránit lidi (barevné - proč nevím, možná je to v pravidlech) a dostavět vesmírnou loď (klasika - destičky s vítěznými body) a uniknout. Ale nějak mi to chybí dotáhnout a ze všech témat mi zbyde jen to cestování po planetách, kde stavíte budovy a ty zase můžete pak vzít na další planetu, to je fajn…

Oceňuji jednoduchost jednotlivých akcí, které děláte. Výběr akcí je udělaný výborně, jen mi přišlo, že vylepšené destičky akcí dostávám moc pozdě a hlavně pak dostanu všechny v podstatě najednou (možná problém neefektivního hraní). Zbytek byl fajn, hru si rád zahraju znova, ale znám mnohem lepší eura.

21.5.2024 08:51:06

Charitativní aukce

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 6000
Končí za: 4 hodiny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Sabotér s rozšířením
Sabotér s rozšířením
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas