Válka o Prsten (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 198x (Seznam vlastníků)

Válka o Prsten (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ares Games
Devir
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Red Glove
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Väčšia mapa pre epické hranie -

Uvažujeme nad nasledujúcim "kickstarterom":

1. Zakúpiť oficiálnu zväčšenú mapu Anniversary Edition 88x128 cm
2. Kvalitne ju zoscanovať
3. Nechať vytlačiť na bannerovinu
4. Urobiť 3D modely základných horských pásem spolu s 3D modelmi všetkých pevností

Menší problém je pri nákupnej cene tej oficiálnej mapy, hľadáme preto záujemcov, ktorí by nás podporili. Už pri počte 10 ľudí by sa cena mohla stlačiť pod 20 Eur na osobu (odhadom, cenu profi scanu a tlač banneru ešte nemáme zistenú). Išli by ste do toho niekto?

"Backer" by získal

1. Mapu WotR vytlačenú na bannerovinu 88x128 cm (ukážka pre porovnanie klasickej a zväčšenej verzie: http://geekandsundry.com/wp-content/uploads/2016/06/WOTR001_WOTR011_Comparision.jpg
2. Zľavu 25% na 3D print Mountain projectu (ukážku je možné vidieť tu: http://www.deskozrout.cz/topic/8149-vaecsia-mapa-pre-epicke-hranie-kickstarter/#entry153733)

Viem, že WotR je asi už staršia hra, ale nedávno sme si ju zahrali v plnej verzii a je to proste nadčasová pecka, asi ako celá tvorba Tolkiena... Deadline si musíme stanoviť do konca tohto týždňa, pretože musíme stihnúť kúpiť tú oficiálnu mapu - nie je isté, či sa k nej ešte dostaneme. Záujemcovia prosím píšte do tohto vlákna. Ďakujem za záujem.
7.5.2018 20:43:35 | Upraveno autorem (porovnej)

První neoprenovou mapu jsem pořídil u Scythu. Od té doby se už na ničem jiném nehraje. Stejně tak  tomu bude i u Války o prsten. Neopren navždy!!  Sice drahá, ale tahle hra si ho rozhodně zaslouží. Výhody: rozvinutí mapy (mám to prostě rád :) ), neposouvá se po stole, hromada místa pro figurky a je to Středozemě :))). Nevýhody: cena, nevejde se na každý stůl, nelze skladovat v krabici s hrou. Taky jsem se rozhodoval, jestli to za to dát…Prostě jsem musel :) a beru to i jako podporu her v češtině.

12.1.2023 21:06:00

Ankanator - Je to podobné jako s mojí homemade velikostí deskovky Game of Thrones viz odkaz - 

https://boardgamegeek.com/thread/1766678/article/40488196#40488196

Když si na tom jednou zahraješ, už nikdy nechceš hrát na té malé desce. I když chápu, že 1700 je celkem dost. Za litr bych to tak viděl max. Je to jak s kofolou v reklamě - když ji miluješ, tak není co řešit :-)

 

13.1.2023 09:13:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Nerozprouju výhody velké mapy, ovšem žetony místo figurek jsme nepoužívali nikdy a to mám 1. edici, takže tu úplně nejmenší mapu ze všech:) Prostě epická bitva si žádá nacpat tam figurky za všech okolností, i kdyby čert na koze jezdil:)

13.1.2023 09:37:09

Pouze armádu ukrytou v pevnosti dáváme “bokem”, ale jinak vše cpeme do regionů. Samozřejmě, že neopren by byl super, ale i základní deska postačuje k super zážitku a není problém s přehledností. Opravdu bych to viděl podle frekvenci hraní. Pokud hrajete často, určitě využijete neopren.  My ostatní si vystačíme se základní mapou. (I když po neoprenu pořád smutně pokukuju.)

13.1.2023 09:47:42

Kdyby měl někdo zájem, mám jednu neoprenovou mapu. Mám ji odtud ze skupiny Bohužel se nedostava hra na stůl takncaaro jak bych chtěl a je škoda mít tak super mapu nechavat ladem.  V případě zájmu mě kontaktujte, nechám za cenu pořízení.

8.10.2023 08:32:38

Vybíráme z Bazaru

Jumbo
Jumbo
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas