Továrník - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 2F-Spiele
Albi
Edge Entertainment
Filosofia Editions
Lacerta
Rio Grande Games
Stratelibri
Autoři: Friedemann Friese
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Začínám studovat pravidla před první hrou a asi jsem lama. Ať se dívám jak se dívám, nikde jsem se nedopátral kde se eviduje počet odehraných kol. Na několika místech se píše, že se hra hraje na 5 kol, ale kde se to eviduje. Já při své skleróze a zápalu do hry určitě ve čtvrtém kole nebudu vědět, jestli jsme už odehráli 3 nebo 4 kola.
28.4.2010 19:03:15

kren
Teda, nemám u sebe pravidla, a tak nevím, zda si to dobře pamatuji ... ale myslím, že dojdou žetony se zvyšující se cenou energie (do hry se jich dává pět)

28.4.2010 19:09:33

kren
ještě jsem tedy zapoměl dodat, že jedno kolo = jeden žeton ceny energie (škoda že tu není edit) :)

28.4.2010 19:10:42

to Křen

můj syn (který je největším odborníkem na pana továrníka, protože pozoroval asi půl hodinu při hře Dilli a spol.) vzkazuje: že dojdou ty posilovače elektřiny

28.4.2010 19:34:47

@sodovka
tvůj syn je dobrý pozorovatel :)

28.4.2010 19:55:52

jsem lama
... vždyť jsem říkal, že jsem lama. Zmátl mě ten ukazatel ceny energie s osmi pozicema a neuvědomil jsem si, že se ta cena určuje tak, že se v každém kole ke stávající ceně přičte hodnota na té právě otočené kartičky energie o kterých píšete ... jdu se kát a zahrát si člověče nezlob se.

28.4.2010 20:12:46

Vybíráme z Bazaru

Tokaido Duo (nová) CZ
Tokaido Duo (nová) CZ
Akt. cena: 399 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas