Too Many Bones - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Adam Carlson
Josh J. Carlson
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Objednávka hry

Ahoj,
plánujem brať z europského skladu pár krabic. Pripojí sa ku mne niekto kvoli poštovnému?
- Brno
14.1.2020 11:01:11

Zdravím ak by sa dalo rad by som sa k niekomu pripojil na nejaké veci z unbreakable kampane . :) ak to je možné ešte … svieti tam late pledge , ale viac neviem o tom :) Ďakujem 

2.6.2022 21:21:34 | Upraveno autorem (porovnej)

@Bee koukal jsem na to, ale v PM už mi to nedovolí objednávku editovat :(

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

3.6.2022 09:36:20

Chci se zeptat vás, co už to nejspíš nějakou dobu sledujete: jak často a jak velké bývají slevy v eshopu Chip Theory? Chtěl bych pořídit core+40 days+tyranny+2 postavy, ale vychází to na úplný nesmysl, přitom vidím, že ještě nedávno to během KS kampaně šlo pořídit oproti dnešku o víc než třetinu levněji. Nevím ale, jestli podobné akce bývají i mimo kampaně. Má smysl čekat? 

18.4.2023 22:26:52

Ja kupoval Cloudspire a Hoplomachus. Na vanoce pak delali pro vsechny sve produktove rady nejake zvyhodnene balicky. Na Too many bones bylo neco jako misto 179 eur 159 eur.

zadna slava.

 

19.4.2023 07:22:53

@Dansemacabre beres v potaz, ze se k tomu pricetlo jeste DPH a postovne? Ono pokud clovek da dohromady veci za 200 euro, tak to vyjde levneji z eshopu, nez z kampane (ano v Unbreakble meli nejake bundly, ale stejne ta uspora byla zanedbatelna).

19.4.2023 09:08:47

Luke: to mi nedošlo, předpokládal jsem, že cena 240 USD na Gamefound za “Bones Basics Bundle (for those new to TMB)” je konečná, max s nějakým poštovným. Na eshopu teď vychází stejná nabídka včetně poštovného na nějakých 315 USD (287 EUR). 
A na bazaru tahle hra zdá se moc nebývá… 

19.4.2023 09:26:40

Bohuzel, stejne jako ted v Elder Scrolls se ke vsemu jeste musi pricist DPH. Postovne v Unbreakable bylo 25 dolaru (ale zastropovane, takze lidi brali hromadne objednavky). Jak bylo psano nize, na vanoce mivaji bundly, ale uspora byva treba 10-20 euro. Druha vec je, ze to postovne zdarma z eshopu visi hodne na vlasku a ke otazka casu, kdy to zrusi nebo aspon posunou. Od zacatku valky na UK maji problem s kurzem dolaru vuci euru.

19.4.2023 09:45:05

Co se dá dělat, objednám to. Zrovna dnes se objevila nabídka i na bazaru, ale za hrané hry tam někdo chce stejnou cenu jako za nové z eshopu, takže není o čem přemýšlet… 

19.4.2023 09:47:41

Kdyby měl někdo zájem, budu to teď zase prodávat.
Anglická verze revidovaného základu (menší krabice), 40 days, Ghillie a Nugget. 

Bohužel mě to vůbec nechytlo. 

27.12.2023 15:34:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Captains of the Gulf
Captains of the Gulf
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas