Tiny Epic Vikings

xxxxxxxxoo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Tiny Epic Vikings - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Dávnověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Galakta
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sólo?

Jaké je? Zkušenosti, dojmy, tipy. Díky.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

11.4.2023 12:45:25

Sólo jsem hrál a osobně hru jen kvůli čiště sólo hraní nemůžu doporučit. Zatímco multiplayer je pravidlově přístupný a hru hráči rychle pochopí, tak rozchození sóla byl pro mě porod. Automa má spoustu výjimek, některé akce nedělá, jiné dělá jinak. Dochází k pravidelnému řetězení bitev, kdy nevíte co s tím (pravidla to neřeší) a nejde se do bitvy ani zapojit (řešilo se i na bgg). Tah Automy tak zabírá hrozně moc času, než se všechno vyhodnotí. Vy uděláte tah za pár vteřin a zase řešíte desítky vteřin Automu. Na druhé straně, všechna čest autorům, že se vůbec pokusili do area-control hry zakomponovat Automu. Nicméně neměl jsem pocit, že by proti mě hrál nějak sofistikovaně, spíše velmi náhodně a chaoticky.

Podle ohlasů z BGG hra nefunguje dobře ani ve 2 hráčích. 

Multiplayer jsme hráli ve 4, a to se nám líbilo. Hra má pěkné mechaniky v kombení run, hezký je s tím spojený draft. Je hezky konfliktní, kdy vám protihráč sebere runu, se kterou jste zrovna počítali do aktuální karty. Za mě rozhodně lepší a svižnější Blood Rage :-)

11.4.2023 15:21:17

jako jo @zdenda-foto ta automa na rozchození těžká, ale u mne to pak po pár přečtení na bgg a zažití se rozjelo a jde to rychle. Jako je to kostrbaté, ale jako porazit automu je výzva (obtížnost podle mne nastavená dobře). Nicméně když jsem to hrál ve třech zážitek byl takový lepší, ale to je skoro u každého area control (jsou vyjímky).

small man Tonda

11.4.2023 15:25:02

Vybíráme z Bazaru

Válka o Prsten: Karetní hra + Proti Stínu + promo
Válka o Prsten: Karetní hra + Proti Stínu + promo
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas