Tiny Epic Vikings

xxxxxxxxoo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Tiny Epic Vikings - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Dávnověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Galakta
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak jak se vam hra zda? 

 

Ja muzu zhodnotit zatim jenom remeslne zpracovani a tomu teda nemam co vytknout. 

 

Karty maji takovy ten vodeodolny povrch, meeply jsou super a ilustrace fakt pekne. Obecne se mi libi, jak trefili vizualni styl a celkovou stylizaci grafiky. 

 

Uz se tesim, az to vyvetram.

22.2.2023 15:13:22

Po prvím hraní bychom řekli, že hra bude rozhodně lepší ve více než dvou hráčích. Mechanika zajímavá, ale na celkový dojem potřebujeme více her. Ale to, že do krabičky se nedá hra poskládat zpátky aby doléhala mě rozčiluje.

5.3.2023 09:32:17

Zatím můžu hodnotit jen vizuál a materiál - perfektní. Ke hře jsme se ještě nedostali.

--------------------------------------------------------------
Magic: the Gathering veterán, deskogeek a deskoherní překladatel

5.3.2023 17:52:37

Máme odehrány dvě hry ve čtyřech a všem se nám to moc líbilo, chytré, jednoduché, svižné. Nádherné zpracování. Schopnosti bohů jsou tak odlišné,že můžou úplně změnit styl hry,takže se jen tak neohraje :)

5.3.2023 21:59:17

Za mě naprosto bezvadný kousek. Máme odehráno několik her ve třech a několik ve čtyřech hráčích a hra funguje stejně dobře (pro 4 hráče je větší mapa a tak se nemačkají). Od hraní ve dvou nás odradila nutnost použít automu pro třetího hráče.  

Hra je velmi svižná, jakmile hráči znají pravidla, tak i ve 4 se hraje cca 45 minut (každý hráč v podstatě zahraje 4+5+6 karet a pár bonusových akcí).
Zajímavá je mechanika, že až do konce hry nemusí být jisté jak přesně se budou hodnotit runy, které jsem nasbíral (pomocí area control a/nebo na odměnách ze štychových soubojů) a tak je nutné rozložit pozornost jak na získávání těchto run, tak na stupnici naštvanosti Bohů, která nakonec určí, čí runy mají nejvíce bodů. 

7.3.2023 23:42:48

Vybíráme z Bazaru

Na prodej
Na prodej
Akt. cena: 55 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas