Tiny Epic Vikings

xxxxxxxxoo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Tiny Epic Vikings - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Dávnověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Galakta
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ / distribuce Planety her

Vím, že na spekulace o překladu je ještě brzo. Navíc, co jsem koukal, je hra jazykově nezávislá - až na pravidla a jednu větu na kartě bohů, takže česká verze asi nebude mít moc smysl.

I přesto mám především na @aneken / @Eyron, potažmo REXHry otázku, na kterou bude chtít znát odpověď určitě více lidí:
Budete se o hru a její distribuci zajímat? Jak by to bylo s deluxe obsahem? (zatím jen šamani, 2 karty bohů, mohyly - uvidíme co SG)

Ptám se, protože než řešit nějaký KS, poštovné, VAT atd. tak si raději počkám a hru si koupím na Planetě Her (i třeba za cenu oželení deluxe komponentů).

Děkuji za odpověď a zdravím na Planetu!

10.5.2022 17:25:14

Od Anekena na discordu DF: Musíme z nich dostat vzorek a zahrát si to. Nevydáváme hry, o kterých nic moc nevíme a nedostali jsme je na stůl ;)

10.5.2022 19:04:15

@Pieman - díky za odpověď, vím, že kluci z REXHer to tak mají, což je supr. A prakticky to zodpovídá moji otázku - zajímají se o to. :-)

Ve videích na kampani jsem viděl, že lidi to už zkoušeli s tou PnP verzí.

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

10.5.2022 22:24:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Já to silně zvažuji backnout. Kdyby se tu našel někdo, kdo by chtěl se mnou jít třeba aspoň do té dvojice (neočekávám že najdu dalších devět), dejte mi vědět.

--------------------------------------------------------------
Magic: the Gathering veterán, deskogeek a deskoherní překladatel

11.5.2022 13:22:35

Ahoj, odkud kluci stahujete PnP verze  takovýchto her? Na stránkách Gamelynu ani jinde jsem nic nenašel, asi neumím Googlit. Dík, Petr.

11.5.2022 13:52:53

PnP verze se dá koupit na kickstarteru, jen to teda taky není hned a na verzi se nějakou chvíli čeká.

Na videu jsem viděla jen hru s prototypem - tzn. testovacím vzorkem. To asi běžný smrtelník nedostane.

11.5.2022 15:54:29

Vybíráme z Bazaru

Unmatched: Tales to Amaze
Unmatched: Tales to Amaze
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas