Tide of Iron Campaign Expansion: Normandy

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Tide of Iron Campaign Expansion: Normandy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Tide of Iron
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyhled jednotek

Ahoj,

tak jak jsme na ZatroConu probirali jak je to se stinenim vyhledu v pripade, ze jsou jednotky na hexech kopce 1.vyskove urovne a mezi nimi je les, tak sem nasel na Boardgamegeeku priklad, kterej podporuje moji teorii, ze les v tomto pripade nevadi.

Tu je link a kouknete se posudte sami: http://files.boardgamegeek.com/file/download/2u1l1m1byr/LoSexamples.pdf?
6.6.2010 22:41:04

výhled mezi kopci
...také jsem si to myslel, že mezi kopci les nevadí, protože kdyby mezi kopci stejné úrovně byl les a platilo by že zavazí, tak potom by bylo nelogické, že na rovinu vedle kopce by bylo z toho prvního kopce vidět, protože by se vypočítavalo jen stínování. Což by postrádalo logiku.
Dík za potvrzení pravidel a těším se na další akce...

7.6.2010 18:21:08

to Klopik
A jo vidis, to sem si neuvedomil, ze to, ze je les skutecne jen do 1.vyskove urovne vyplyva z toho, ze jen zastinuje vyhled jednotkam v 1.vyskove urovni. Tak aspon v tom mame konecne jasno :).

Boji zdar.

8.6.2010 00:01:44

Výhled a nejasnosti v pravidlech...
to kubis:

Díky za ten odkaz, už jsem si ho vytisk a hodlám důkladně prostudovat :-)

to klopik a kubis:

Jinak jsem na TOI FFG forum vznesl dotaz ohledne našich nejasností kolem op. karty No surrender ve spojení s kartou počasí Extreme heat nebo ústupem po zteči, plus problematiku kolem výšky lesa.

Zatím se nikdo neozval, takže pokud se to nezmění do zítra, přepošlu to přímo na autory hry (ať si lámou hlavičku :-)).

8.6.2010 08:37:10

to laredo
diky. Podle me les i budovy jsou vysky 1 - soude podle obrazku co jsem sem nahral, a ktery byl uverejnen na geeku. Pac jinak by se za lesem neresily zastinene hexy, ale proste by za nim nebyl vyhled. Ja si ten obrazek uz taky vytiskl i zalaminoval.

Ale ta kombinace karet pocasi a No surrender, tam si teda jistej vubec nejsem...

V kazdym pripade byl to super zazitek si s Vama zahrat a musim rict, ze je prijemenej pocit vedet, ze v tom clovek neni sam (nadseni pro tuhle hru). A ze ma s kym si o vsem pekne podiskutovat :).

8.6.2010 09:59:17

to laredo
Ahoj vsichni. Nevim laredo jestli si se ted nekdy dival na forum FFG k TOI, ale zaznely tam docela zajimave nazory ohledne vyhledu. Jestli jsem vsemu rozumnel spravne, tak vicemene souhlasim. Ale prijde mi divny argument, ze pravidlo nahorni plosiny je kvuli jednoduchosti pravidel (mozna sem nespravne pochopil prispevek Lebatrona). Me zkratka prijde nejlepsi nahorni plosinu vyhodit a ridit se jen zastinenyma hexama pri pohledu z vyssi VU.

24.6.2010 17:03:28

Vybíráme z Bazaru

Crown of emara
Crown of emara
Akt. cena: 15 €
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas