Tide of Iron - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 1A Games
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Ubik
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Nemáte někdo informace o tom, jestli popř. kdy vyjde rozšíření východní fronta?
13.3.2009 09:54:59

to Jouda...
Podle předběžných informací bude na GenConu (jakýsi veletrh a turnaje dohromady) v Indianapolis asi v půli letošníha srpna představeno nové rozšíření TOI:Fury of the Bear s tématikou východní fronty. Nic bližšího se zatím neví. Rozhodně to ale nepřijde do prodejen dřív.

15.4.2009 14:07:39

Které rozšíření?
Kterým rozšířením mám začít? Asi mě láká spíš Normandie...

15.4.2009 14:17:31

to Eyron...
Ono zatím moc na výběr není - buď severní Afrika nebo Normandie. Každé z nich uvádí do hry jiné herní prvky, třebaže kvůli tomu si nemusíš dané rozšíření kupovat. Stačí si přečíst daná (nová) pravidla a vyzkoušet si je zrovna v těch scénářích, které máš k dispozici.

Já jsem ještě žádný scénář z Normandie nehrál, takže nemůžu posuzovat. Afriku jsem hrál a je dobrá - dobrá změna oproti evropskému bojišti. Normandie možná láká větší známostí než Afrikam, ale oproti scénářům ze základní hry TOI zde moc principielních rozdílů není.

Pokud bys sehnal knížku scénářů TOI č. 1 (ta obsahuje asi 20 scénářů do základní verze TOI nebo do DOTF (severní Afriky), ale nezohledňuje Normandii a její pravidla).

Jen tak na okraj, chystám teď recenzi na TOI a její rozšíření, takže tam bych se o tom všem rozepsal víc :-)

15.4.2009 16:42:42

Essen
Tak jsem se vrátil z Essenu a mrzí mně, že skutečně jak bylo avízováno, tak FFG skutečně nestihli vydat rozšíření východní fronta, na kterou jsem se těšil. Co mně ještě více mrzelo je, že FFG na tomto veletrhu už vůbec nepropagovalo TOI a její stávající rozšíření.
Na proti tomu jsem opět nadšen ze spousty her, které jsem mohl v Essenu zhlédnout a prřípadně si i vyzkoušet a pokud vše bude ok, tak za rok do Essenu zas.

24.10.2010 22:36:16

Essen
A přivezl sis něco válečného ? Kromě teda árijských dinosaurů :)

24.10.2010 23:20:41

panzer
Do dalších válečných her jsem nechtěl jít, když ještě stále nemám odehrané všechny scénáře v ToI a v Memoir44. Byla tam spousta válečných her, především od GMT, ale jak říkám, mím cílem bylo koupit pouze rozšíření k ToI nebo Memoir44. K Memoir44 měli nové rozšíření zimní válka, ale měli pouze francouzkou verzi, tak jsem ji taky nekoupil.
Letos jsem spíše Essen pojal se zaměřením na ekonomické hry :-) , když ty mé oblíbené válečné hry byly upozaděny :-(

25.10.2010 09:09:26

Neviete
Nešušká sa niečo o Japoncoch????

2.5.2012 12:57:59

Vybíráme z Bazaru

Rex: Final Days of an Empire (EN)
Rex: Final Days of an Empire (EN)
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas