Thunderstone: Wrath of the Elements

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Thunderstone: Wrath of the Elements - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Thunderstone
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: Mike Elliott
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ukázky nových karet a monster

na stránkách AEG jsou ukázky karet do tohoto chystaného rozšíření.
http://www.alderac.com/thunderstone/
14.4.2010 08:28:34

dobry
Do toho bych asi sel.

14.4.2010 11:46:37

Wrath
Docela se na to tesim, ale z meho pohledu tam zatim porad nevidim karty, ktere by mi pomohly tocit balicek. Takhle je to porad "co si naliznu, to zahraju", coz mi oproti Dominionu docela vadi...

14.4.2010 12:03:07

aneken
hehe, přesně tohle mi taky vadí a jsem za to ochotný "zaplatit" menší atmosférou. Proto mě nepřestal bavit Dominion (a to dokonce i základ, který už doma nehrajeme, protože jsme přešli na intriky a už bych zkusil i Seaside, ale teďka ho občas dáme s nováčky) a proto doma nemám Thunderstone ani ho moc nechci :)

14.4.2010 12:12:44

Rozšíření
Já do toho asi půjdu, je to jedna z mála her, který se mnou přítulkyně hraje i v angličtině a to je co říct :-)

14.4.2010 12:15:15

mno
Aneken: Točení balíku je těžší to máš pravdu, oto musíš více rozmýšlet co si do toho balíku koupíš a jak ti to zapadá do strategie. Snažím se to ještě kompenzovat spelly, protože skoro všechny mají "Draw one card".

Beholder: Dominion je super a hra i když má totožný princip jako Thunderstone je někde jinde. Rád hraju obě z her.

Merlin: No to je zajimavé co? U nás doma je to taky nejhranější hra a přitom je to fantasy a přítelkyně zásadně nehraje žádné "hrdinské hry", protože neví co tam má dělat. Ale Thunderstone a Vládce podzemí by hrála furt.

14.4.2010 12:20:10

ještě něco
na BGG
http://www.boardgamegeek.com/images/boardgameexpansion/63214/thunderstone-wrath-of-the-elements

14.4.2010 12:25:33

Termin vydani
Tak vydani uz je vicemene za rohem, melo by to na trh dojit v cervenci...

24.5.2010 13:26:55

lepsi
To nove rozsireni vypada mnohem lepe nez zakladni verze. Prijde mi, ze karty jsou takove zajimavejsi a silnejsi a nabizi vice strategii. Mate stejny nazor ?

22.7.2010 14:27:00

Happy
Jo, vypada to, ze tim sikovne zafixujou chyby ze zakladu, jsem na to zvedav. Treba balik pude tocit lip...

22.7.2010 21:34:17

točení balíku
Jo to máš recht. Koukal jsem, že některý nový postavy a možná i předměty odvozujou svou sílu (účinek) od přítomných potvor na ruce, takže už by tam nemusely jen zavazet :)

22.7.2010 22:08:12

to halbarad
Pokud se nemýlím, tak i v základu je nějaký takový hero, který dostává bonus k útoku za každou trofej, kterou máš na ruce. A ty předměty tam budou podle mě celkem k ničemu, protože těch mrch právě na ruce obvykle moc nemíváš a ještě navíc, aby ti přišly s tou správnou kartou.

22.7.2010 22:49:31

epická kampaň
hlavně na ni se těším..propojovat následující hry, přenášet hrdiny z jedné hry do druhé..oouu, už aby to bylo v mých tlapkách :)

23.7.2010 00:27:21

Kadaver
No tak tech mrch na ruce nemas zas tak malo. Ale je to holt na haluz, jestli se to v tech sesti kartach potka. Pokud se bude skutecne dat dobre tocit balik, tak to muze byt docela dobre v pozdejsich fazich hry...

23.7.2010 09:07:24

Vybíráme z Bazaru

Ecos: První kontinent - nová
Ecos: První kontinent - nová
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas