Thunderstone: Wrath of the Elements

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Thunderstone: Wrath of the Elements - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Thunderstone
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: Mike Elliott
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

první dojmy

Ahoj, hrál už někdo s tímto rozšířením? Jaké jsou první dojmy ze hry? Kde se to dá sehnat? Nenašel jsem žádného distributora, který by měl rozšíření na skladě (když tak mi prosím pošlete zprávu, ať tu neděláme reklamu). Díky
22.7.2010 09:59:12

rbx

cerny vlk
jeste to nevyslo.

22.7.2010 10:29:36

datum vydání
Doufám, že to vyjde brzy, přeci jen, na jejich stránkách píšou červenec 2010.

23.7.2010 12:15:11

rbx

cerny vlk
no, tak maji na to jeste tyden. Kdyz vydavali Thunderstone, tak jim to trvalo skoro pul roku od ohlaseneho data vydani :-)

23.7.2010 12:16:07

Rbx
No to jsi mě moc nepotěšil. Zkusím se jich zeptat, jak na tom jsou. Ano, jsem nedočkavý :)

23.7.2010 12:21:26

rbx

cerny vlk
no, minule se jim ztratila lof s predvanocnim nakladem vseho mozneho, takze vse, co predstavili v Essenu a co chteli vrhnout pred Vanocemi na trh, museli dat az nekdy na zjara. Proste pesek. Tak doufejme, ze ted uz maji mene ozralyho kapitana.:-)

23.7.2010 12:28:12

rbx

lof
=lod

23.7.2010 12:28:24

lod
=loď :-P

23.7.2010 12:29:44

rbx

ella
nechytej me za pismenko bidna gobline :-)

23.7.2010 12:41:25

Zpozdeni
Toz AEG ma zkusene opet problemy, takze rozsireni pravdepodobne bude az v zari;)

9.8.2010 14:35:37

zpoždění
hmm a já se už tolik těšil..v září už nebude zdaleka tolik času na hru :( je to definitivní? A jaké problémy?

10.8.2010 00:07:00

no
nic jinýho se ani nedalo čekat... a i s tím zpožděním to bude mít nedomyšlená pravidla plná děr a nejasností a za půl roku vyjde oprava, která zas úplně změní hru :-) Zlatý FFG, ty si ty pravidla uměj aspoň po sobě přečíst a párkrát si hru zahrát, než to vystřelej ven...

10.8.2010 09:47:38

Grrr...
to je furt dokola s nima... Že by měli něco společnýho s nejmenovanou českou firmu taky začínající na A, která má s dodržováním termínů obdobné problémy :-) (Albi to nebude ;-)

10.8.2010 09:52:51

Vlk
Nevim, jen se ozvali, ze vydani se zpozduje...

10.8.2010 10:11:19

to Eyron
Naprosto zbytečně házíš špínu na českého vydavatele, který naprosto nemá šanci ovlivňovat zpoždění způsobené zahraniční výrobou, protože česká firma je vůbec ráda, že se s ní někdo vůbec baví o tak nízkých nákladech jaké jsou pro české vydání.

Dalším příkldem je vydání Thunderstone od Mindoku, které mělo být na podzim a bude až někdy příští rok, protože vydavatel Thunderstone má problémy sám se sebou (s výrobou), natož pak s nějakou výrobou pro Čechy.

Myslíš si, že jsou v Albi a v Mindoku nadšení z toho, že musí posouvat slibované termíny. Je to štve ještě víc než zákazníky.

10.8.2010 11:01:56

rbx

kren
ja myslim, ze to bylo mireno na Altar

10.8.2010 11:08:20

ad Altar
Pokud je to vydávání vlastní hry, tak to je o něčem jiném, to uznávám. Pokud byl míněn Altar se svou hrou, tak to se Eyronovi omlouvám.

10.8.2010 11:24:47

Kren
RBX to trefil. Určitě bych se netrefoval do českých vydavatelů kvůli posouvání termínů od zahraničních partnerů.
Na druhou stranu jsem si to mohl odpustit i vzhledem k Altaru, přestože jsou v posouvání termínů vlastních her legendou. I tak jsem rád, třeba za Asterion a další spousty dobrých věcí, které vydali. Jen je škoda, že se nezvládnutým time-managementem připravili o celé zástupy zákazníků... A omluva za offtopic.

10.8.2010 11:31:32

Eyron
On to v zasade neni offtopic, bo AEG muze skoncit podobne, uz si pomalu ziskavaji povest firmy, ktera ma vecne zpozdeni, navic jejim vecem chyi poradne testovani a pravidla maji desnou kvalitu. Tohle predvedou jeste parkrat a maji problem, urcite by jim prospel spis pomalejsi, ale preciznejsi nastup na scenu...

10.8.2010 12:56:54

rbx

aneken
ale za ten ztraceny naklad minuly rok nemohli :-) Je fakt, ze ale chrli takovou spoustu her, ze tomu ani neudelaji poradny promo. Kdo slysel neco o Pressure Matrix? O Mad Zeppelin?

10.8.2010 13:25:59

rbx
Promo udelali poradny Mythology:Pantheons a tu zas pohrbili prisernym designem karet a vlastne cele hry. Jinak podle me neni vubec tak spatna, ale proste strasne neprehledna...

10.8.2010 13:38:00

rbx

aneken
vidis, ja tam mel spatne zetony, byla sloupana barva, takze jsem to reklamoval, poslali jsme tam sken vsech platicek a oni se vykaslali na to, ze na jednech byl totalne posunuty tisk a poslali v obalce jen tech 8 spatnych zetonu. Z toho 4 spatne :-) Ale jeste jsem to nehral :-)

10.8.2010 14:07:19

Release
Tak po serii tradicne AEG zmatenych terminu je to venku:) Tahle firma me neprestava bavit:)

19.8.2010 11:18:06

zklamání a nadšení
tak, je škoda, že rub karet z rozšíření je s jiným odstínem, než má základ...jinak hra je s novýma kartama prvotřídní a dost zvyšuje kombinačnost celé hry. Stále ale platí, že cesta k vítězství vede přes minimální počet karet v balíčku a zaměření na úzkou strategii (aneb nebrat všechno co je dobré)

23.8.2010 19:27:16

vlk
Fakt to ma rozeznatelnej odstin? No to sou dementi:( Na druhou stranu tech karet je k dispozici tolik, ze by to az zas tolik vadit nemelo, ne? Alespon v pozdejsi fazi hry. Stejne je dycky videt jen ta vrchni...

24.8.2010 10:11:24

Joe

Pozadie kariet
Osobne si nemyslím, že by v prípade hier s veľa kartami (a to kľudne aj Dobyvateľov vesmíru/RftG) vadilo, ak majú odlišné pozadie. Samozrejme je dobré, keď všetky vyzerajú rovnako, ale aj keby si zmixoval české a anglické vydania, tak napriek tomu, že vidíš iné pozadie nasledujúcej karty, nevieš, aká to je. A tak rýchlo si všetky kombinácie aj tak nespočítaš, takže sa na to aj tak vykašleš :p

24.8.2010 10:37:25

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace
Mars: Teraformace
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas