Thunderstone: Wrath of the Elements

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Thunderstone: Wrath of the Elements - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Thunderstone
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: Mike Elliott
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Odlišnost zadních stran od základu

No tak nevím, ale čím dál víc mě začíná firma AEG sr***t. Nejen že nejsou schopni ani u jedné své hry udělat pořádnej betatesting a odladit aspoň pravidla, ale vytisknout rozšíření, který má být kompatibilní se základem, takovým způsobem, že jsou na první pohled odlišné zadní strany a karty jsou rozeznatelné, to fakt může vyprodukovat jen idiot.

Schválně jim hodlám napsat, že jsem si koupil jejich rozšíření a že mám vadný kus se špatně vytištěnou zadní stranou, ať mi pošlou náhradní karty. Jsem zvědavej, jak se k tomu postaví.

Ještě že tu jsou Heroes of Graxia, pokud bude ta hra alespoň stejně dobrá jako Hromošutr (a zatím si myslím, že by mohla být i výrazně lepší), tak nechám u sebe doma Hromošutr vychcípat po meči i po přeslici a pro příště na hry od AEG kašlat... Nápady maj kluci občas pěkný (Tomb je pecka), ale to následné provedení a teď už i prezentace je dost na prd... Chjo :-(
27.8.2010 23:50:27

re
Tahle informace mě dost vyděsila, ale ač mě tím AEG taky pořádně vytočili, není při hře jiný odstín rubu až tak vidět, což je úleva. To ale nic nemění na tom, že to je banda dementů. Jinak je totiž rozšíření velmi povedené a nadupané. Jako autor, kterému takhle zmrší hru, bych je bičoval gumovým šlauchem od rána do večera.

16.9.2010 16:44:41

Vybíráme z Bazaru

Make 'n' Break DE (nová, jazykově nezávislá)
Make 'n' Break DE (nová, jazykově nezávislá)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas