Thunderstone: Wrath of the Elements

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Thunderstone: Wrath of the Elements - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Thunderstone
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: Mike Elliott
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotazy k pravidlům

Dnes jsme při hraní narazili na věc, která mi moc nesedí. Hrdina TORYN může být vybaven jakýmkoliv počtem zbraní. V pravidlech jsem se dočetl (jestli jsem to dobře pochopil), že se váhy zbraní nesčítají (logicky bych to sčítal do max. hodnoty, co unese). Ve hře jsme měli Cursed Mace (váha 5, útok 6). Teoreticky by se tedy mohlo stát, že by mohl nést 5 těchto zbraní a bojovat s nimi (tzn. na levelu 1 celkový útok 32)?
Rambo hadra :D
23.10.2010 19:07:26

Update dotazu
Chtěl bych se zeptat, jak to hrajete , když je ve hře hrdina TORYN. Viz. výše.

15.11.2010 19:36:20

Toryn
Byt rozsireni vlastnim, jeste jsem se nedostal k jeho hrani.

Nicmene podle BGG opravdu pocet zbrani neni nijak omezen, takze jsi to nejspis pochopil spravne.

15.11.2010 21:09:59

ano
přesně jak říkáš, prostě přiřadíš kolik zbraní chceš, musí splňovat požadavky na sílu pro každou zbraň zvlášť, takže klidně pět prokletých palcátů... ono ti to zas tak často do ruky nepřijde, obvykle jsem u něj měl tak dvě zbraně, snad jednou dostal chlapec sám tři luky a šel kydlit poslední síň :-)

15.11.2010 21:49:12 | Upraveno autorem (porovnej)

faszik
Je to napsané přímo v pravidlech - váha zbraní se nesčítá, ale zbraň nemůže mít nikdy větší váhu než má Toryn sílu. Takže když mu něco na začátku boje s nestvůrou srazí sílu, může používat sice libovolný počet, ale slabších zbraní. Je to na straně 22, v pravé dolní části ;-)

Ah, koukám, že už tady byli rychlejší.

15.11.2010 21:52:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Gizmos v anglictine
Gizmos v anglictine
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas