This War of Mine: Příběhy města sutin

xxxxxxxxxo hodnoceno 59x (Seznam vlastníků)

This War of Mine: Příběhy města sutin - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: This War of Mine: Desková hra
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jakub Wiśniewski
Michał Oracz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Info

Ja sa velmi tesim, z dôvodu, ze tato hra je momentalne u mna n.1, co vy? Som strasne zvedavy, co bude expanzia obsahovat, urcite si to pýta nove postavy a viac kariet pruzkumu. Citujem Albi fcb:
"Je nám velkou ctí, že v CELOSVĚTOVÉ PREMIÉŘE můžeme oznámit přípravu rozšíření PŘÍBĚHY MĚSTA SUTIN pro hru THIS WAR OF MINE! Půjde o velkou expanzi se spoustou nových prvků a česká verze vyjde už v rámci prvního printu.
18.4.2018 17:24:35 | Upraveno autorem (porovnej)

:-)
Třeba si taky dám :D

15.11.2018 00:12:24

taky bude pod stromkem :-)
Taky si plánuji že to bude pod stromkem.... Dost se na to těšim. A myslím že to ideálně vyrovná ty přeslazené Vánoce :-D

15.11.2018 13:15:33

war christmas
Bude to pecka, vecer, ked už bude všade klud, pri zasvietenom stromceku. Budem len odbehaváť po maškrty :)

Mia san mia...

15.11.2018 13:30:40

dostupnost
...začátkem příštího týdne k dostání!

6.12.2018 17:51:15

:-)
Rozbaluji :-)

10.12.2018 20:31:54

adrie
závidím :) ja mám objednané z ihryska, ale tam to albi doručí až po vianociach... :(

10.12.2018 20:42:05

Doručení na Slovensko
To se mi nezdá. Je-li skladem a k dispozici (což je), nemělo by dodání velkoobchodnímu zákazníkovi na Slovensko zabrat o mnoho déle, než dodání po Česku.

Můžu se zeptat, jak stará je ta informace? Možná měli na ihrysku ještě staré informace ohledně dostupnosti...

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

10.12.2018 21:31:44

Dejf
Tak hovorím len zo skúsenosti s poslednými hrami od Albi (scythe, this war of mine, anachrony), čo som za minulé obdobie kupoval. Každá z nich sa dostala na Slovensko 1-2 týždne po tom, čo boli dostupné v ČR. Ak to bude tentokrát inak, tak budem samozrejme len rád, lebo toto je pre mňa highlight roku.

10.12.2018 21:48:04

Ludomyl
U zmíněných her to je trochu jiné - tam je ta měsíční exkluzivita pro speciálky (ale ihrysko by mělo hry mít i v rámci téhle exkluzivity). U Příběhů města sutin exkluzivita není. Takže věřím a doufám, že hra dorazí dříve, než za 14 dní.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

10.12.2018 21:51:04

Dejf
Ja ale nehovorím o tom, či je dôvod alebo nie je dôvod. Ale o tom ako to dopadne v realite.
Samozrejme máte právo si určiť stratégiu ako chcete, to vám neupieram. Chápem, že je blbé verejne priznať, že slovensko je vybavované ako posledné (dokonca slovenské albi nemá nové hry dostupné ešte dlhšie než ihrysko napr.), ale tak aj na to máte právo. Mne sa to môže maximálne páčiť alebo nepáčiť. Nepáči sa mi, tak si povzdychnem.

Riešenie je jednoduché - Zatiaľ mi stojí za to radšej podporiť slovenský kamenný obchod, než mať hru doma o týždeň - dva skôr. Len srdce hráča kričí, že už to chce mať doma.

11.12.2018 16:26:43

Prázdná obálka A
Ahoj, právě jsem rozbalil rozšíření a ne že bych se koukal do obálek, ale obálka A je evidentně prázdná. Nevíte někdo jestli je to schválně, nebo jestli mi chybí komponent?
Díky.

12.12.2018 15:20:05

Prázdná obálka
Ahoj,
to je špatně, měly by tam být dvě karty. Napiš mi prosím na david.rozsival@albi.cz - pošleme náhradní díly.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

12.12.2018 16:48:45

Albi supp
Ja musim len pochvalit hracsku podporu zo strany Albi, mam osobnu a pozitivnu skusenost :)

ale hraci aj vydavatelia sme vlastne jedna hracska komunita, takze predpokladam, ze to takto dobre funguje aj u Albi "konkurencie" v nasich cesko slovenskych luhoch a hajoch :)

12.12.2018 17:54:29

Support
Potvrzuji vstricnost take u MindOK, mam vybornou osobni zkusenost s dodanim chybejiciho dilku.

12.12.2018 17:57:01

obalka + support
Tak dúfam, že nám nebude nič chýbať, lebo hru odbaľujeme a zároveň hráme rovno 24.tého večer :)), tak snáď nám to nič chýbajúce nenaruší. Inak support ALBI mám tiež, len dobré skúsenosti, nemajú problém..

12.12.2018 18:39:00

pravidlá
pokiaľ ste nezaregistrovali, tak dnes pribudli do sekcie pravidlá, ďakujeme, hneď sa človek trochu "namlsá" pri čakaní

12.12.2018 20:16:52

JAHMANsvk
Tak, kdyby chybělo něco v obálce (což byl ale doufám ojedinělý lapsus), tak to štědrovečerní hraní neohrozí - obálku smí hráči otevřít až ve chvíli, kdy úspěšně dokončí daný scénář. A to může u TWOM zabrat pěkných pár večerů ;)

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

12.12.2018 20:36:26

Dejf
Tak dakujem za info, v obalkach budu zrejme dake karty do zakladnej hry predpokladam :) no tesim sa neskutocne. Mam nastudovane co tam ma byt, od ohlasenia som skoro kazdy den som pozeral stranku galakty na info. No konkretne veci, ako texty na kartach ci mechanizmy nechcem vediet, kym si to neotvorim. Rad sa necham prekvapit. Pravidlam aj unboxingom sa radsej vyhnem. Hru mam uz fyzicky na ceste, takze uz len par krat sa vyspat :)
Zo zakladnej hry je jeden scenar uplne v pohode podla mna, ale ten druhy, kde zacinaju 4ja v skupine a musia prezit vsetci, ten je ozaj narocny skrz prezitia na hlad. Tesim sa na tie nove.

12.12.2018 21:11:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Lords of Hellas KS exklusive Leonidas + sundrop
Lords of Hellas KS exklusive Leonidas + sundrop
Akt. cena: 2499 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas