The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Javier Angeriz-Caburrasi
Juan Echenique
Rob Harris
Stefano Guerriero
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verzia

Ahojte, niečo nové náhodou o preklade a termíne vydania CZ verzie?

16.2.2023 23:25:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Souhlas, paráda, takhle má vypadat práce na překladu.

15.5.2024 09:41:51

Aktuálně se snažím prokousat tutoriálem, ale těch překlepů je poměrně hodně. Nečetl jsem ještě pravidla, takže nevím zda je chyba např. Moivva bude házet třemi kostkami. Jenže v tutoriálu je Khajiit. Nevím co je Moivva.

Poté strana 7 - Každý kostka zkoušek - vždyť to bije do očí.

Setup - každý hráč si vezme 1 kostičku Poslední rány. Hledám, ale kostičku nemám. V Herních součástech se pak dočtu o žetonu poslední rány. Kostička a žeton je docela rozdíl.

 

Mám za sebou jen 2 stránky tutoriálu.

Další - odstraňte žeton těžké zbroje z baheního kraba - nikde takový žeton není, ani v Herních součástech. Ani předtím se nepsalo, že nějaký takový žeton mám umístit.

17.5.2024 15:36:43 | Upraveno autorem (porovnej)

@D.A.M :

  1. Moivva je jméno postavy, za kterou hraješ tutorial, který je příběhově propojen s hlavními kampaněmi. Je to khajiitka, proto si bereš kartu postavy khajiit. Jen podotknu, že tutorial je přeložen tak, jak jej napsali v Modiphius, stejně jako vše ostatní. 
  2. Ano, to je překlep. Celý překlad měl 330 normostran, za to, že nám někde něco uteklo, se upřímně omlouvám.
  3. Doslova hned vedle žetonů Poslední rány jsou na straně 6 pravidel v přehledu herních komponent vyobrazené 4 kostičky Poslední rány (černé).

--------------------------------------------------------------
Deskoherní překladatel, deskogeek a Magic: the Gathering veterán
https://www.facebook.com/thargeliondoupe

17.5.2024 15:52:34

@Caranthir

ad 3. V tom případě je uvedena chybná ikona. Je tam ikona bílého žetonu a né černé kostky.

Dále pak jsem ještě přidal žeton těžké zbroje.

Moivva tedy o.k. Jak jsem psal, začal jsem tutoriálem a tam nebyla jediná zmínka. V pořádku.

17.5.2024 15:58:01

@D.A.M Ad těžká zbroj na krabovi - prověřil jsem originál tutorialu a skutečně je tam tato věta o odstranění žetonu (token) těžké zbroje, ale nikoli o jeho umístění. 

Osobně tedy hádám, že daná věta má hovořit o kostce TZ, protože kostky zbroje mají tři barvy (červená, žlutá, fialová) odpovídající třem druhům.

Znovu pardon, ale je-li špatně originál, moje možnosti to napravit jsou omezené (a Dovahkiin mi buď svědkem, že jsem se tady u té hry snažil ne vždy zcela šťastně psaná pravidla zesrozumitelnit)

Každopádně házej, co najdeš, prosím do vlákna vedle, budu nalezené věci zapracovávat jako errata. https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/the-elder-scrolls-v-skyrim-dobrodruzna-hra-14290/diskuse/chyby-errata-v-cz-verzii-od-blackfire-38951/#lastReply

--------------------------------------------------------------
Deskoherní překladatel, deskogeek a Magic: the Gathering veterán
https://www.facebook.com/thargeliondoupe

17.5.2024 16:18:47 | Upraveno autorem (porovnej)

@Caranthir O.k. budu to tam házet. Mám další nekonzistenci.

17.5.2024 16:29:05

Vybíráme z Bazaru

KeyForge
Akt. cena: 180 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas