Temné Znamení - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Solo hraní

je potřeba při sólo hraní hrát za více vyšetřovatelů nebo je to zvládnutelné i s jedním?
27.3.2019 10:01:17

GC
Tak Grave consequences je jen takove mini rozsirko, tam zadne karty dobrodruzstvi ci vybaveni nejsou, pokud si dobre pamatuju, mas tam pouze fobie, nahrobky a karty pro epickou bitvu, takze nic michat nemusis, ani nic vyrazovat.

4.4.2019 20:07:05

@ ackerman17 - nic neodkládej
Já kombinuju základ (s Neviděnými silami) spolu s rozšířením Brány Arkhamu a nic nevyřazuju. Oficiálně bych měl, ale já to hraju tak, že 3 horní karty jsou vykládány lícem nahoru a jsou z balíčku muzea a 3 spodní karty jsou lícem dolů podle pravidla Bran Arkhamu. Ostatní, malé karty jsou smíchány a k žádné kolizi pravidel jsem se během hraní nedostal. Obtížnost sice může být o fous snížena, ale pořád je to docela výzva vyhrát. Jak už zaznělo níže, Brány tomu dávají správné koření, ale úplně ignorovat karty ze základu zase nechci.


4.9.2019 11:57:57

Sóla hra s jedním vyšetřovatelem

Odehrála jsem 20 partií s jedním vyšetřovatelem a nevyhrála jsem ani jednu. Na tuhle hru jsem se fakt těšila, ale pomalu už mi začíná lézt krkem, protože je to 80% o náhodě, jak vám padnou kostky. Dost velké zklamání.

17.1.2020 10:02:31

dvě postavy
Zkus aspoň dvě postavy...mě sólo nebavilo od začátku -je to taková "kostkovaná" docela abstraktní, vlastně mě ta hra přestala poměrně rychle bavit i ve dvou..

17.1.2020 10:30:13

to je překvapení!
Hra, ve které hrajou kostky prim je o náhodě?

17.1.2020 10:43:34

Překvapení
pro mě bylo, že ta hra je doporučovaná často na sólo a mě to vůbec nebavilo..ve dvou aspoň takových 10 partií docela bavila, než to "vyprchalo"..to je vše :)

17.1.2020 11:05:24

sólo
Tak já mám zas opačný problém. Dohrál jsem všchny prastarý s jednou postavou pak i rozšíření unseen forces a prohrál jsem pouze jednou proti abhothoj, kterýmu se objevili 3 děti a hra hned konči trošku jsem ho podcenil. Většinou když hru končím tak prastaří dosáhnou sotva poloviny žetonů zkázy.. Hodně záleží jak se ti povede start. Od té doby hraju že otáčím hodiny po 4 hodinách. V nejbližší době se naopak chystám hrát sólo hru za 8 postav a jsem zvědavý co to udělá :D

17.1.2020 11:31:58

Tak...
2 Tuna Sena: nehraješ něco špatně?

edit: kopíruji post z vedlejšího vlákna:

- o půlnoci se automaticky NEPŘIDÁVÁ žeton zkázy
- ztratil jsi kostku (v základu máš v dice poolu 6 zelených kostek)
- karty dobrodružství i karty jiných světů se pokládají lícem vzhůru
- stopa umožňuje přehození libovolného počtu kostek
- na slot pro nestvůru na otočené kartě dobrodružství se automaticky nepřidává nestvůra
- jakmile splníš cíle na žetonu nestvůry je vyřazena i když v dobrodružství celkově neuspěješ

Je vše tak, jak má být?

17.1.2020 11:39:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Temné znamení

Tak sólo jsem to nikdy nehrál ,hrajeme to většinou ve 3 a 4 lidech i po pár letech nás ta hra stále baví, teď ji hráváme tak jednou za 14 dní .Máme i všechny rozšíření ,tím pádem i větší výběr prastarých a proto je ta hra pro nás pořád zajímavá.

17.1.2020 12:06:08

strategie

Mozna jde i o strategii? Nikdy nechces byt v situaci kdy jdes na 6 symbolu se sesti kostkama. Hraj nejdriv snadny lokace a vzdycky si to naplanuj tak aby soucasti odmeny bylo aspon cca tolik stop/vybaveni kolik na to spotrebujes. Jakmile jses bez vybaveni/stop hned zkraje tak uz se topis...

Kdyz to prislo tak jsem to mastil furt i solo, a pred nedavnem jsem to zase zacal hrat s pritelkyni... je to kostkova hra ale ma to furt neco do sebe.

17.1.2020 12:51:00

Vybíráme z Bazaru

Cestou necestou
Cestou necestou
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas