Teď předveď světové filmy

xxxxxooooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Teď předveď světové filmy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Playtime
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Román pro ženy, Čelisti, Můj brácha má prima bráchu, Spalovač mrtvol, Sněhurka a 7 trpaslíků - toto není výtah z televizního minulého a současného století, ale pár filmových kousků, které v této společenské party hře budete předvádět a hádat.

Teď předveď světové filmy je hra využívající osvědčeného systému pantomimy z všeobecně známých Activity. V této hře však nejde o předvádění hmotných věcí a profesí jako v Activity, ale předvádíte světové filmy české i zahraniční produkce, přičemž nejde o to, kdo dříve film uhodne, ale odpovědi značí každý samostatně na kousek papíru - čili žádné závody o zlomky vteřin.

Hra se sestává ze 144 karet pro hráče od 12 let, 36 bonusových karet pro hráče od 7 let a přesýpacích hodin. Na každé kartě jsou 3 filmy a tak se dostáváme na slušný počet 540 filmových děl.

Hra probíhá na principu - každý sám za sebe, či týmová hra - možnosti jsou zcela volné.

Na začátku hry je nutné dohodnout si počet karet, které na začátku obdrží každý z hráčů (např. 4 hráči, 3 karty znamená dohromady předvádět 36 filmů, což znamená délku hry přibližně 1 hodina). Ve chvíli, kdy se hráč podívá na svou kartu, otočí se přesýpací hodiny a hráči běží čas na prezentaci prvního filmu. Po uplynutí času mají ostatní hráči 20sec na poznačení, o jaký film se jednalo, a následuje kontrola správnosti odpovědí. Předvádějící dostane 1 bod za každého, který film uhodl, a hráč, který film uhodl, získá 2 body. V případě hry v družstvech získává družstvo 1 bod, když je film uhodnut některým ze členů.

Hra končí, když poslední hráč předvedl poslední film na své kartičce (i neúspěšný pokus se počítá) a vítězí hráč, který získal v průběhu hry nejvíce bodů.

Autor: cholerus

Vybíráme z Bazaru

Project: ELITE + rozsireni
Project: ELITE + rozsireni
Akt. cena: 2600 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas