Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Podobná hra?

Doporučíte mi podobnou hru, ať už rozsahem, hratelností / zábavností či herním světem? Ideálně kombinací všeho? Děkuji

6.12.2021 12:53:15

ISS Vanguard, novinka od AR, dostupná cca za rok. Príbeh bude mať podobné mechaniky (universum je SCI-FI - hladanie zmyslu života a tak :) )

Prípadne za mňa ešte napr Arydia - Paths we dare thread. - pledge manager je open do cca Apríla - doručenie koniec 22.

 

Možno Gloomhaven/Froshaven - ale nikdy som nehral. Prípadne Frostpunk - dystopická budúcnosť, tiež s relativne kontroverznymi rozhodnutiami.

6.12.2021 14:58:47

Z toho co uz je na trhu odporucim  #Etherfields , #7th Continent, The , #Middara: Unintentional Malum – Act 1 , #Hunters AD 2114, The  z toho co ma len vyjst okrem spomenuteho nizsie #Isofarian Guard, The, #HEL: The Last Saga, #7th Citadel, The  

6.12.2021 16:48:04

Děkuji za zajímavé tipy. Zapomněl jsem ještě dodat - v češtině. Chci hrát s 10letým synem, bylo by to mnohem komfortnější …

6.12.2021 18:23:59

V cestine bohuzel her tohoto typu moc neni :( Je to narocne na preklad a pak i vyslednou cenovku. Ale zrovna se moc nebojim, ze by mladej nezvladal anglictinu, kolikrat ji umi lepe nez rodice :D 

Nicmene ja za sebe jeste dodam #Aeon Trespass: Odyssey  

15.12.2021 23:19:44

Jestli chceš příběhovou záležitost pro desetiletého, tak zkus mrknout ještě na #Kolonie 

16.12.2021 10:24:18

Zkus na #Na vlnách neznáma - celkem jednoduché a zábavné pirátské dobrodružství s příběhem a vylepšováním postav a skvělým dabingem.

---
Pomáhám s překlady pro Fox in the Box a testováním her pro Ion Game Design.

7.1.2022 10:37:37

Ew

Pod stromcek som dostal gamebook Verax experiment a mal som z nej herny zazitok ako z Nemsis. Knihu som hral  uz 3x a vzdy som mal iny zazitok a kopu veci som este nepreskumal 

A z hier Na vlnach je super tiez sa mi pacil Fallout

7.1.2022 13:17:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Doporucila bych gamebook nebo pockat na nove hry old Albi.
https://eshop.albi.cz/dobrodruzne-vypravy-sada-3-her/ . Hry jsou mensi ale bylo mi receno, ze je to jako 7th continent a vlastne TG jen bez figurek. 
Nevim jestli sem muzu vlozit link na obchod. 
 

7.1.2022 13:52:37

Pokud tě bavila gamebookuvá část s klíčovými slovy, tak nejpodobnější bude Nositel kosy: Zášť z Údolí středu od Mytaga. Jinak tento rok má vyjít nová hra od Plain Hat Games, Familiar Tales.

7.1.2022 22:14:39

Vybíráme z Bazaru

East India Companies
East India Companies
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas