Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 261x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vydání CZ

Už se ví, kdy to bude k mání?
17.8.2019 08:29:55

RE: Rozsireni
Podle Albi je velice optimisticke, ze se vyda rozsireni v podobe jednoho a bude obsahovat 2 rozsireni z KS The LAst Knight a Age of Legends:)

21.9.2020 12:22:06

Marevin
Máš k tomu zdroj? Kdyby to byla pravda, tak by Albi de facto vydala jako rozšíření obě bonusové kampaně a to by byla naprostá pecka.

21.9.2020 12:24:11

Expanze
Hru sem kupoval s tim ze mi 30h kampan bude stacit, ale ted uz tak nejak vim ze koupim kazdou expanzi kterou albi lokalizuje. :)

21.9.2020 15:33:20

Dansemacabre
David to psal na Discordu Deskofobie...

Konkrétně na dotaz, jestli bude rozšíření:
Vidím to optimisticky.
Jinak teda předem varuji, že AR se pro retail rozhodli Age of Legends a The Last Knight spojit do jednoho velkýho rozšíření, který bude stát bezmála tolik, co základní hra. Ale možná to je dobrý rozhodnutí, kdo ví...

21.9.2020 15:49:50

retail?
Oni se rozhodli vydat ty KS exkluzivní rozšíření v retailu? To je novinka! A dva litry za dvě nový kampaně jsou docela fajn cena, jestli to je taky cca 2x40 hodin ;)

22.9.2020 09:05:07

Retail
Albi od počátku říkalo, že v případě dobrých prodejů bude možné udělat i případné další kampaně z KS. Jeden z důvodů proč jsem pustil KS verzi a pořídil českou :-)

22.9.2020 09:21:53

Retail vs KS
Tady se vyplatilo vzít ten KS, pokud to někdo chtěl komplet.
Já bral pledge s Monsters of Avalon, přidal navíc i kampaň Red Death /a nebral Echa a ty další drobotiny k tomu/ a i s dopravou mě to vyšlo na 206 USD. Tu poslední sadu plastových figur jsem nebral, to už je neskutečně předražené.

V Retailu je základ za +/- 2300, 2 rozšíření bude cca +/- 2000 - tj jsem jen lehce pod cenou KS v Excalibur pledge s posledním dobrodružstvím navíc + k tomu Rudá smrt je na Tlamě za 1300, Monstra 1600. A taky zaplatím poštu, pokud si to budu brát postupně, jak to vyjde.

Žurnál bude přeložený v appce /na kartách je textu minimum/, a pokud vydají i ta 2 rozšíření z KS, tak je 100% také do appky dodají - tj padne největší nevýhoda KS verze pro horší angličtináře..

22.9.2020 10:10:27

Rozšíření hype
Rozšíření by byla paráda. Zrovna hrajeme Duke rozšíření Arthurian Legends a co si budeme povídat, člověk i z těch čtverečků má slinu na něco Artušovského.

Navíc jsem fanoušek videoher jako Dark Souls, a aby toho nebylo málo jsem fanboy Lovecrafta a přesto mě Panství Hrůzy moc nebaví (asi je to tou appkou) ale tohle... fúha.


Tohle se tedy zasazením a stylem hry naprosto trefilo do mých preferencí a aniž bych tu hru nějak hluboce hrál, už teď vím, že rozšíření určitě koupím. A pokud to bude doublepack, tím líp! Budu se modlit ať to klapne.

22.9.2020 10:33:19

Dansemacabre
Moc nechapu jak pocitali tu delku zakladni kampane. Jsem nekde v pulce 5 kapitoly a (kdyz nebudu pocitat prvni run a reset hry po 4a kapitole) mam nahrano ke 20h :).. pokud to takhle pujde dal tak mi to veme pres 60h.. asi neco delam blbe nebo nevim.. :)

22.9.2020 11:34:04

délka kampaně
Já jsem v sedmé kapitole a mám nahráno cca 30 hodin.

22.9.2020 13:22:03

délka kampaně
Jsem na konci 11 kapitoly a mám nahráno přes 30 h. Záleží asi i na tom co si zvolíš. Před chvílí jsem měl možnost ukončit 11 kapitolu a přeskočit přímo do 13 kapitoly. To jsem odmítl a zkusím zakončit kapitolu tak, abych nic nepřeskočil. Soubojům pokud nejsou nutné se vyhýbám. Při průzkumu se snažím vytěžit z každé lokace maximum. Podle příběhu jsem nebyl všude ve správnou dobu.

22.9.2020 17:27:40

Menhiry, mince
Musim se priznat ze menhir jsem od prvni hry z boxu nevytahl. Nahrazuju je standardnima D6 kostkama. Plastovyma mincema taky nehazu, vyhodnocuju taky hod kostkou (suda-gral; licha-lebka). Je tu nekdo takovy heretik jako ja?

24.9.2020 10:38:49

Menhiry
Menhiry se mi na mapě líbí, na druhé straně zaclání ve výhledu, ale určitě je na mapě mám. Nevím jak na kostce D6 nastavíš 8, ale asi dáš dvě kostky. Mince v menhirech vidím jako nejslabší místo v jinak luxusním provedení hry. Několikrát se mi podařilo zavadit o menhir a mince vypadla a někdy jsem si nebyl jistý jaké číslo bylo na minci nastavené. Pak jsem dopočítával zpětně, kolik dní uplynulo od zažehnutí. Mohly tam být víc natěsno, při otáčení mincí by se jen musely povytáhnout. Čísla na mincích z dálky nejsou moc vidět, tak jsem si obtáhnut čísla na mincích. Mincí si házím, stejně ji mám často v ruce k vůli odkrývání čísel v Knize tajemství.

24.9.2020 13:51:17

Vybíráme z Bazaru

Na prodej
Na prodej
Akt. cena: 110 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas