Super Trooper - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: (Self-published)
(Web published)
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

V paralelním Vesmíru není život žádné peříčko. Většina států v podobě, jak je známe, přestala existovat a všechna skutečná moc je shromážděna v rukou několika megakorporací, které bezohledně uznávají pouze své vlastní cíle a potřeby. 

Do rukou se Ti dostává karetní hra Super Trooper, kde se ocitáš v roli warlorda, jednoho z velmi málo početné hrstky svobodných lidí žijících mimo ideologické diktáty korporací. Se svobodou však přichází zodpovědnost. Warlordi ovládají svá území, kde těží suroviny, avšak musí zaručit svému lidu bezpečnost a usilovně si udržovat svou mocenskou pozici. Jediný osvědčený způsob, jak toho docílit, je využívat bohatý zbrojírenský průmysl korporací, najímat jimi vycvičené žoldáky a kupovat jimi vyrobené zbraně.

Super Trooper je karetní hra žánru sci-fi pro 2-10 hráčů, kde každý hráč má svůj vlastní balíček skládají se z bojovníků, zbraní, opevnění a dalších speciálních karet, s kterým soupeří proti ostatním hráčům. Balíčky si můžou hráči sami sestavit nebo využít balíčky připravené rovnou pro hru.

Hráči se ocitají v roli warlordů, kteří chrání svá po generace střežená léna, kde těží suroviny a zaručují bezpečnost svému lidu, prostřednictvím využití zbrojírenského průmyslu korporací, jimi vycvičených žoldáků a vyráběných zbraní. Warlordi jsou ve vzájemném válečném konfliktu.

Každý hráč hraje se svým vlastním minimálně 54-kartovým balíčkem karet Super Trooper. Jednotlivé karty představují bojovníky, zbraně, opevnění, kouzla a další speciální karty. Typ karty lze rozpoznat podle ikony v levém horním rohu karty.

Autor: jerry69

Vybíráme z Bazaru

Arborea Kickstarter Exclusive Edition
Arborea Kickstarter Exclusive Edition
Akt. cena: 1490 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas