Starcraft: Brood War

xxxxxxxxxo hodnoceno 42x (Seznam vlastníků)

Starcraft: Brood War - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Starcraft: The Board Game
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde koupit?

Ahoj, nevíte jestli se dá toto rozšíření jestě někde koupit? Diky.
30.6.2016 12:04:02

...
kamarád nedávno sháněl a skončil u počešťování francouzské verze z ebay, takže hodně štěstí

1.7.2016 14:41:15

Ne
V obchodě už dávno ne, bohužel prakticky nesehnatelné. Pokud tedy neobětuješ často až několik set euro na ebay ....

1.7.2016 23:05:06

amazon
Koukám na amazon, nejlevnější za 150 dolarů. To je docela darda. https://www.amazon.com/gp/offer-listing/1589945034/ref=dp_olp_collectible?ie=UTF8&condition=collectible

7.7.2016 19:03:57

Bazar
Tak leda by se toho chtěl někdo zbavit někde v bazaru deskovek :)

7.7.2016 19:05:00

Kde koupit? - Už skoro nikde...
Ahoj,
já jsem to řešil před cca 1/2 rokem způsobem, který píše mindlesSheep.
S velikým štěstím jsem koupil poslední SC a BW od nějakého obchodníka ve Francii, nechal si to poslat na strejdovo adresu ve Francii a ten mi to pak přivezl... Následně jsem to komplet počeštil (jinak si stejně s většinou lidí nezahraješ) a teď už vesele hraju... Stálo mě to asi 150 EURO za obě nové hry a pak cca 500 CZK za obaly na karty a několik stovek za tisk překladu.
Pořád je to ale skoro stejné, jako bych si tu hru koupil před pár lety kdy se dala sehnat.
Teď se anglická verze prakticky sehnat nedá a nebo za zbytečně horentní sumy, takže jak již bylo zmíněno, přeji hodně štěstí :D

24.7.2016 17:13:06

3D tiskárna
No, tak to je nic moc stav. Přemýšlím že bych si to vytvořil tím pádem kombinací klasickýho tisku (karty) a 3D tisku (figurky). Nakonec to vyjde asi i nejlíp, i když to treochu práce asi bude :)

6.8.2016 13:16:20

Vybíráme z Bazaru

Expedice
Expedice
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas