nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Starcraft: Brood War

Rozšíření pro hru: Starcraft: The Board Game
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Po rozprášení Zergského roje v nelítostných bojích se Protossové snaží o opětovné sjednocení se svými bratry z řad Temných Teplářů. Společně snad dokáží znovu obnovit slávu svého boji zdevastovaného světa Aiur. V jiné části galaxie terranský Imperátor Mengsk I, který převzal vládu nad všemi lidskými koloniemi, nyní čelí dvěma strašlivým hrozbám. Na jedné straně rostoucí moci ženy, kterou zradil - Kerrigan, nyní nechvalně známou jako Zergská Královna Čepelí. Na straně druhé zlovolnému spiknutí, které pramení z hlubin vlastních řad.

První rozšíření strategické společenské hry Starcraft: The Board Game hru obohacuje o velké množství nových jednotek, planet, rozkazů, technologií a dalších prvků. Kromě vetší variability již známých herních mechanismů přináší i několik zbrusu nových herních prvků:
  • Karty vůdcovství - umožňují úpravy charakteristik jednotlivých frakcí a poskytují jim ničivé síly a pokročilé strategie.
  • Hrdinové - Mocné jednotky s natolik unikátními schopnostmi, že jsou schopné výrazně ovlivnit běh bitvy.
  • Scénáře - Mise založené na určitém příběhu, které představují úplně nový způsob hry. Bojujte za záchranu domovského světa Temných Templářů před Zergskou záplavou nebo se pokuste zničit Zergské Centrum vědomí (Zerg Overmind) s cílem osvobodit galaxii od jeho tyranie!
Po této válce již galaxie nikdy nebude jako dřív...

Autor: Zeus