Star Wars: The Deckbuilding Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 99x (Seznam vlastníků)

Star Wars: The Deckbuilding Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Caleb Grace
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Galaktická nabídka

Jak řešíte nevyrovnanost v nabídce karet? Karty jsou občas pěkně o náhodě a někdy může více jít naproti druhému hráči. Nějaké tipy?

17.5.2023 13:59:30

Co znamená nevyrovnana galakticka nabídka? Ze je tam vic tvých karet nebo protihráče? Jako je blby, když se galakticka nabídka zaseká kartami nepřátelských bitevních lodi, které nemůžeš vyřadit, jiná situace, která by měla negativní efekt na hru mě nenapadá. Protože pokud tam je vic jeho karet, pak je to vic zdrojů a bonusu z odměn pro mě. Neutrální karty jsou taky silné a někdo to tady již zmiňoval, v klidu můžeš vyhrát jen přes ne. Pořad je to karetka, takže v jedné z mnoha her se muže stát, ze ti to fakt nejde, ale mám už odehráno dost partii a s klidem mohu říct, ze je to opravdu výjimečně. Rada zni, ze ta hra má i hloubku a to ze je tam vic barvicek protivníka neznamená špatná hra pro tebe. 

17.5.2023 14:09:35

@jerryNBK jj přesně jak píšeš… stalo se nám, že měl soupeř nabídku asi 4 jeho lodí a dvě neutrálky např. Nebo třeba jen 4 jeho karty a neutrálky… jasné, je to i o tom, že je třeba mít balíček dobře zamíchaný, ale občas ta náhoda může hrát víc do karet soupeři… tak jako tak je to hodně návyková karetka :-)

18.5.2023 01:10:02

Vybíráme z Bazaru

Běsnění Drákuly
Běsnění Drákuly
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas