Star Wars: Imperial Assault

xxxxxxxxxo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Imperial Assault - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Companion app na Imperial Assault

Tak jsem zahledl na twitteru FFG oznameni ze pracuji na companion aplikaci pro imperial assault, po vzoru descentu, ktera umozni hrat kampan v co-op a za imperium bude hrat apka. jsem fakt zvedavej. mozna bude venku 2017 :)
2.9.2016 14:22:03

Manuál apky

Nepředloží náhodou nějaká dobrá duše manuál/navod k appce?

23.12.2018 11:38:15

Edison
V appce je docela hodne textu. Bez znalosti anglictiny je ti preklad navodu podle me stejne k nicemu.

23.12.2018 12:49:38

Cz

Flavour text tak nějak zvládnu ale pravidla ne. Opakující se texty u nepřítele v appce jsem vyřešil tahákem.

1.1.2019 10:29:30

...
Koukám, že existuje i nějaká fanouškovská online aplikace, která umožní hrát existující kampaně z krabice jako coop:
https://imperial-directive.herokuapp.com/

1.1.2019 11:23:21

Edison
Podle me, ten flavor je mnohem narocnejsi na preklad, nez pravidla a to anglicky mluvim obstojne.

1.1.2019 16:13:35

Cz
Hele nemyslím to zle ale nemá cenu řešit co zvládnu či ne. Moje otázka zněla zdali se nenajde dobrá duše na překlad návodu apky.

6.1.2019 21:57:31

Star Wars: Imperial Assault Aplikace

Jen tak mimochodem aplikace Star Wars: Imperial Assault - Legends of the Alliance by na steamu v PC verzi určitě přeložit šla i fan cestou. Fanoušci běžně překládají počítačové hry tak že se vytáhne jazykový soubor který se přepíše a opět vloží do hry. V zásadě to není nic proti ničemu a technicky to jde. Spíš jde o to jestli je tu někdo kdo by byl ochotný ty texty přeložit. Dokonce znám i člověka který to dělá a umí. Zafinancoval jsem teď překlad pc hry BLOOD BOWL 2 - LEGENDARY EDITION který běží a do pár měsíců bude. Ten člověk pokud by jsme měli překlady by jistě pomohl. Zvlášť překlad Imperial Assaultu zafinancovat už teď nezvládám protože jsem už zafinancoval překlad Star Wars Armady který také probíhá... a to už jsou dohromady tisíce.. Ovšem pokud by někdo chtěl překládat jsem schopen najít někoho kdo by zvládl tu technickou část. Ovšem jen pro PC verzi aplikace. Mobilní verze takové možnosti nemají...

28.1.2021 19:46:46

překlad
No to by bylo úžasné :)

28.1.2021 20:55:13

Ahoj, možná se to tu už někde objevilo, ale existuje celkem čerstvá neoficiální aplikace, která umožní hrát sólo všechny dostupný kampaně. Je to na všechny platformy a existuje tam dokonce i editor na vlastní scénáře. 

Vývojáři i celkem často přidávají aktualizace a neustále to vylepšují. A vsadím se,cze kdyby to někdo chtěl přeložit do češtiny, tak by poskytli všechny podklady.

Já dohrál kampaň v oficiální aplikaci a na tohle se vrhnu asi až nabarvim figurky. Ale vypadá to hodně dobře :)

https://boardgamegeek.com/thread/2611941/imperial-commander-unofficial-companion-app-solo-c/page/1

 

Edit: všiml jsem si, že tu někdo dal odkaz na jinou aplikaci, ale ta už bohužel nefunguje a výše zmíněná si ji brala jako svoji inspiraci

7.1.2023 12:38:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Through the Ages - nový příběh civilizace
Through the Ages - nový příběh civilizace
Akt. cena: 1025 Kč
Končí za: 15 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas