Star Wars: Imperial Assault

xxxxxxxxxo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Imperial Assault - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Companion app na Imperial Assault

Tak jsem zahledl na twitteru FFG oznameni ze pracuji na companion aplikaci pro imperial assault, po vzoru descentu, ktera umozni hrat kampan v co-op a za imperium bude hrat apka. jsem fakt zvedavej. mozna bude venku 2017 :)
2.9.2016 14:22:03

RE
To by byla naprostá pecka. Tak nějak jsem doufal, že by to časem mohlo přijít, ale že to bude už třeba příští rok jsem tedy nečekal. Ale zjevně má appka na Descent velký úspěch a lidi kupují více i další rozšíření a něco podobného chce FFG i u SW. Přeci jen těch expanzí už je taky dost. A u FFG jsou pozitivně nakloněni k použití appky a zřejmě i u hráčů je to vesměs vnímáno pozitivně. Těším se fest.

2.9.2016 17:18:09

appka
Nemá někdo bližší info kdy asi tak se máme těšit?

21.6.2017 12:19:43

automated emperor
Kdyby to někoho zajímalo na netu je automted emperor.

https://kckaiwei.github.io/AutomatedEmperor/

krom toho je to i na android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kckaiwei.AutomatedEmperor&rdid=com.kckaiwei.AutomatedEmperor

24.7.2017 07:34:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Appka
Nekde jsem cetl, ze ofiko appka by mela byt na vanoce 2017 jako motivace k vetsimu prodeji.

25.7.2017 04:05:27

vianoce
Až na Vianoce? A ja som sa tešil, že už teraz na Gen Cone by mohla byť... No, ale snáď bude a využijem potom konečne tú zbierku, čo mám a čo so mnou nemá kto hrať :D

25.7.2017 08:38:36

Oznámenie aplikácie
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/11/20/legends-of-the-alliance/

Ja som medzi tým zbierku síce predal, ale vy si to užite :)

20.11.2017 23:18:21

aplikácia je vonku
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/12/1/a-new-legend-begins/

1.12.2017 21:30:59

Appka
Tak dojmy po prvních pár misích:

1) Je to hodně podobné apce pro Descent.
2) Postupné odkrývání mapy v misi.
3) Karty dovedností lze před každou misí upravovat (vyměňovat).
4) Nakupují se jen zbraně, prodávat je lze za plnou cenu.
5) Některé vybavení se získáva automaticky po splnění misích.
6) Encounetry - mezi misemi lze plnit mimi questy v rámci aplikace (tj. bez mapy).
7) Odpočinkem (Rest) lze vyléčit zranění pouze s použitím medkitu (je jich omezené množství na misi)
8) Je tam super tutoriál, který vás naučí hrát i když jste nikdy hru předtím neviděli.

Resumé:
Aplikace se povedla, v základu je zdarma a tak minimálně za vyzkoušení stojí. Já ji rozhodně mohu vřele doporučit.

(Testováno sólo se 4 postavami)

10.12.2017 16:46:09

Překlad
Ještě by to chtělo překlad ve stylu Descentu

10.12.2017 18:43:36

Překlad

Pokud by se to přeložilo, opět bych přispěl pěnězi, a bylo by to uplně famozní!!!!

18.12.2017 07:13:52

Appka
Za mne taky urcite muzu doporucit, se synem mame rozehranou 3. misi a vypada to, ze to bude nas nejoblibenejsi zpusob, jak hrat IA.

18.12.2017 15:32:20

appka

Koukám tady se asi nestrhne takovej zájem o překlad jako v descentu :(

3.1.2018 08:40:21

appka
Ono možná kdyby se někdo domluvil z BF a překladately Descentu tak by se to rozjelo. U nás pár lidí by taky něco přispělo.

3.1.2018 09:19:42

Imperial Assault vs. Descent
Asi se to hodně odvíjí od toho, že Descent vyšel česky (oficiálně). Ten kdo hraje IA, prostě nějaké základy angličtiny mít musí. Otázka je, kolik hráčů tu aplikaci potřebuje, vzhledem k úsilí, které by to stálo a i k technickým problémům. Abych byl správně pochopen. Jen se snažím říct, že se to s Descentem, v tomhle směru, moc srovnávat nedá. Vlastníci Descentu, co do počtu, budou daleko přesahovat počet hráčů IA. Jinak samozřejmě jakékoli úsilí přiblížit hru českým hráčům je skvělá věc.

3.1.2018 09:37:42

Rukavička
Dovolím si nesouhlasit, díky zdejším překladatelům vč. tebe mohu hrát IA i já, brzy budou i grafické překlady, takže zbývá už jen ta apka. Ale jako tušil sem že Descentu díky CZ základu bude mít mnohem více lidí, tak halt si udělám zase nějakej slovníček a potrápím se s tím sám.

5.1.2018 11:44:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad
Byl jsem požádán, zda bych z FFG nevytáhnul podklady pro lokalizaci aplikace pro komunitu.

Bohužel Star Wars je příliš důležitá licence se spoustou omezení, takže odpověď je:

We cannot allow fans to do localization for Star Wars products. Sorry!

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

28.3.2018 23:50:03

:(

Škoda, ale dává to smysl, chtějí to mít pod kontrolou. Znám několik oficiálních překladatelů co dělají SW věci, ale holt pak by to muselo jít oficiální cestou a to už je problém no.

I tak díky!

29.3.2018 09:57:58

Michal
Škoda, ale děkuji za snahu. Oficiální cestou by se to nevyplatilo, jest můj odhad.

29.3.2018 10:44:11

:-)
... kdyby v FFG věděli, jak profesionálové z Blackfire zvládli překlad Star Wars Destiny, tak by to ještě rádi dovolili fanouškům :-)

29.3.2018 16:46:10

kdyby...
...Riddleboy věděl, že Destiny nepřekládali profesionálové z BF, ale v podstatě profesionální SW překladatelé...

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

29.3.2018 16:55:46

Michal
Riddleboy to ví. Bavil jsi se s ním o tom. Dokonce Ti posílal opravené texty na karty. Sliboval jsi, že to dáš překladatelům k opravě. Je to asi 9 měsíců ...a nic se nestalo.
Nemyslím to zle a je mi jasné, že už vás to nepálí. Jen si přeji, aby se příště výběr profesionálů a jejich následná kontrola podařila lépe.

29.3.2018 17:48:42

Ono se stalo...
Ale vzhledem k tomu, že už asi nikdy nedojde na dotisk, tak jsou opravené karty k ničemu. A volně je poskytnout nesmíme.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

29.3.2018 18:20:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Apliace - dotaz
Zdravim vsechny. Mel bych dotaz ohledne probirane appky. Zatim jsem v ni parkrat zacal novou kampan a jednou ji dohral. Mam ale pocit, ze neco delam spatne, protoze:

- pokud hraju jen hlavni mise (vedlejsi mise nejsou nutne pro dohrani kampane), tak se cela kampan sklada jen ze 4 misi a lze ji dohrat pomerne rychle,
- soucasne pri kazdem zacatku nove kampane tedy hraju neustale stejne mapy se stejnymi ukoly (za predpokladu, ze porad stejne vyhravam),
- pridani expanzi do seznamu zakoupenych produktu se v apce projevuje pouze moznosti koupe predmetu z techto expanzi (nevim, jestli maji rozsireni vliv na vedlejsi mise),
- hledani aktualizaci a samotne aktualizace aplikace na google play nic z uvedeneho nezmenily, tj. do apky se pravdepodobne mise zadne nepridavaji a tedy po par hernich sezenich cloveka uz neceka nic noveho.

A moje otazka tedy zni: delam neco spatne (pripadne co) nebo je vse jak jsem napsal a aplikace se po chvili omrzi a ztrati na lesku?

Toto jsou me dojmy, ale jak jsem nadnesl vyse, je dost mozne, ze neco nedelam spravne.

6.5.2018 01:06:05

Impa
No je tam jenom jedna krátká kampaň zatím, neví se kdy přidají něco dalšího..

6.5.2018 15:38:30

Nová kampaň
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/7/18/return-to-jabbas-realm/

Přibude kampaň z Jabba's Realm. Stejně je škoda, že to dělají tak pomalu. Taková appka si přímo říká o nějaký editor obsahu.

26.7.2018 01:07:04

Vybíráme z Bazaru

Etherfields: Alternative Creatures
Etherfields: Alternative Creatures
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas