Sprawlopolis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: Button Shy
Autoři: Danny Devine
Paul Kluka
Steven Aramini
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak je to teď se clem?

Mám v plánu si objednat tuto hru přímo ze stránek výrobce, abych k ní měl i malá rozšíření, jenže se obávám, aby mi nezůstala trčet na celnici. Já mám akorát zkušenost s Kickstarterem, kde už jsem se poučil, že musím backovat projekt, který je EU friendly.

Ale mohl by mi prosím někdo poradit, jak je to s normální hrou? Ptám se proto, že bych kvůli hře, která se i s rozšířeními skládá z nějakých třiceti karet nerad řešil nějaký debilni několikastránkový formulář.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
31.8.2020 16:42:02

Malcolm
Do 21e je vše osvobozené od dph,pozor počítá se i poštovné.Nad 21e se platí dph nad 150e ještě clo. Pokud to nechceš sám vyřizovat ,udělá to za tebe pošta (200kč).
Doufám,že se za poslední rok nic nezměnilo .

31.8.2020 17:22:05

Toho jsem se obával...
takže asi kašlu na malá rozšíření a počkám si, až bude mít nějaký český e-shop skladem základ. Díky za odpověď.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

31.8.2020 17:34:08

KS
Zachytil jsem, ze ted maji postovne pri objednavce pres 50USD zdarma...
Asi bych to resil pres nejakou jejich kampan na KS, vychazi to tam asi lepe a je to EU friendly, a co jsem zachytil tak to vychazi na tri hry za stejne postovne (zrovna mi dneska od nich prisel balicek z kampane Skulls of Sedlec - Skulls of Sedlec, Tussie Mussie a Sprawlopolis, vsechno s rozsirenimi, 42 USD i s postovnym) .

31.8.2020 17:54:41 | Upraveno autorem (porovnej)

WillBlack
Jenže problém je v tom, že jsem se koukal na jejich stránku a žádná jiná hra z jejich portfolia mě nezaujala. A vyhodit jen kvůli Sprawlopolisu, který se dá v základu sehnat za necelých 250 Kč, 50 dolarů, mi připadá celkem přestřelené.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

31.8.2020 17:58:18

PnP
Vytisknuto, vybarveno. Podle me dostacujici...

31.8.2020 21:09:19

PnP :)
Taky se přikláním k názoru, že zrovna Sprawlopolis je ideální print & play hra - stačí vytisknout na lepší papír (nebo zalaminovat), použít řezačku a za chvíli je hotovo. Ani s rozšířeními, která jsou dostupná za malý peníz, a scorsheetem, který je zadarmo ke stažení nebo jako appka v GooglePlay, to nezabere moc času. Viz https://www.pnparcade.com/search?q=sprawlopolis

4.11.2020 11:55:06

Sprawlopolis
Klikni si tu u hry, ze ji chces. Az ji nekdo nahodi na bazar, tak te zatrolenky upozorni. Ja se sve kopie budu zbavovat asi pristi tyden.

4.11.2020 12:46:51

Vybíráme z Bazaru

Zlatá rybka
Zlatá rybka
Akt. cena: 70 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas