nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Splendor Města

Rozšíření pro hru: Splendor
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Space Cowboys
Autoři: Marc André
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Cities of Splendor (Města Splendoru) je čtveřice rozšíření pro hru Splendor, která se dají k základní hře přikládat jednotlivě, nebo i současně:

  • Města hrajete stejně jako základní hru, jen místo šlechticů vyložíte karty měst. Abyste získali město, musíte mít určitý počet vítězných bodů a stejně jako u šlechticů i určitý počet správně barevných karet.
  • Pevnosti jsou vhodné hlavně pro hráče, kteří rádi škodí protihráčům (což základní hra příliš neumožňuje). V tomto rozšíření můžete stavět své a bořit cizí pevnosti. Ty vám zároveň slouží k rezervaci karet a pokud se Vám podaří na jednu kartu umístit všechny tři své pevnosti, můžete si ji pořídit zadarmo.
  • Orient přidá do hry 30 karet (10 pro každou úroveň). Tyto karty Vám přinesou místo vítězných bodů jiné výhody. Třeba dvě mince zlata, nebo možnost vzít si jednu kartu z první úrovně zcela zdarma.
  • V případě, že budete hrát s Obchodními stanicemi, budete se snažit mít co největší vliv u obchodních stanic (které jsou zobrazeny na samostatné herní desce). Pokud se vám to bude dařit, získate několik drahokomů pro nákup nových karet.

Autor: Vito Scaletta

Další názvy této společenské hry

  • Cities of Splendor

Vybíráme z aukcí

Mars: Teraformace (Mindok)
Mars: Teraformace (Mindok)
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 18 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>