Spící bohové

xxxxxxxxxo hodnoceno 78x (Seznam vlastníků)

Spící bohové - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 2500 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lucky Duck Games
Red Raven Games
Autoři: Ryan Laukat
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

obaly

nazdar, do akých obalov obalujete tie karty, čo sú 59x92, aby sa zmestili do tej krabičky, čo je v hre? Použil som tlama obaly a nezmestia sa tam, použil som board games obaly a tie sú ešte väčšie ako tlama, ktoré sú 94mm, je to fakt frustrujúce, čo budem s tolkými 59x92 rôznych veľkostí doma robiť??

ďakujem 

 

21.4.2023 20:30:59

Mám obaleno 95 % her, Spící bohy ne a je to dost zbytečné. Navíc se právě nevejdou, což se dalo z fór a fotek zjistit předem. Ty karty skoro nemícháš (schopnosti jsem po 11,5 hodinách míchal 3x, nákup vůbec, události vždy jen ⅓ balíčku, dobrodružství, nepřátele, úkoly taky nemícháš vůbec [jen těch pár nepřátel, co vytáhneš na souboj]). A v hospodě hru asi hrát nebudeš, tak by se ti neměly nijak poškodit. Takže za mě se na to vyprdni a obaly nech na jinou hru.  To říká fakt člověk, co radši obalí ledacos.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.4.2023 21:08:57 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash prosím odpovedaj k téme. 

21.4.2023 21:42:49

To není k tématu, nebo co? Jako co chceš poradit? Ta magnetická krabička není dělaná na obaly, karty se nevejdou rozměry a zvětšila by se výrazně i jejich tloušťka, takže bys je tam rval nejspíš marně. Četl jsem o tom diskuze na BGG předtím, než jsem hru pořizoval. A jak píšu, jsou pro tuhle hru zbytečné. To je k tématu snad dost. Tak bys měl být spíš rád za názor a ne se vztekat (tak mi to přijde).

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.4.2023 22:04:31 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash pekne som ťa poprosil, aby si písal k téme. Nijako som ťa neurážal ani ti nenadával, nechápem, prečo sa rozčuluješ :D

Väčšinu svojho príspevku si písal o tom, že obaly tam netreba a len v polovici vety niečo neurčité, že sa dalo zistiť dopredu, že sa to tam nezmestí. Ale to mi je jedno, to nijako nerieši moju otázku. Tak sa nemusíš hneď paprčiť :D 

Stačilo dať odkaz na vlákno, kde sa riešilo, že sa tam obalené karty nezmestia a pozrel by som si.

Inak ja som zase videl videá, kde sú obalené karty. Bartyx o tom tiež rozprával a jeden insert má vo videu tiež obalené karty. Tak som si dovolil sa opýtať, že tí, čo to majú obalené, nech poradia ako. Ja by som to mal rád obalené. Ak to nepôjde, tak krabičku dám preč, tá je menej potrebná pre mňa ako obaly.

Ďakujem za pochopenie, mier s tebou.

21.4.2023 22:39:36

Tvůj komentář byl o tom, že máš hromadu obalů, ve kterých se ti karty do krabičky nevejdou. To je jako dát dotaz: “Mám nohu velikosti 43, ale boty jsem si koupil velikosti 42, co mám dělat?” Co chceš na to poradit? Pokud si toho tolik nakoukal, tak bylo jednodušší se zeptat pod videem nebo napsat Bartyxovi, je aktivní na X platformách včetně Discordu, co vím. Anebo vem nůžky. Já četl vlákna, kde s tím měli lidi potíže a rozhodli se to neobalovat. A tím, že se většina karet vůbec nemíchá, tak on není úplně důvod. Mám za sebou skoro celý první průchod, tak mluvím z vlastní zkušenosti. To bylo celý. Tak GL.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.4.2023 23:14:04 | Upraveno autorem (porovnej)

@xixi Bohužel velikost neporadím, já měl obaly přímo z KS, ale v magnetické krabičce mám nacpané všechny questy a adventure karty tak jak jsem se docetl na forech, tedy dát ty karty do dvou řad vedle sebe a mezi ně strčit papír, aby se nepromíchaly. Snad je to pochopitelné, jak to myslím :)

22.4.2023 00:59:39 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kame dik, takto to mam aj ja teraz, je to pouzitelne, len ked som videl to video s insertom a obalenymi kartami, tak ma to zaujalo. Mozno pride niekto s insertom, co vyhodi tuto blbu krabicku a potom bude vsetko tak ako ma byt :)

22.4.2023 04:09:46

Mam insert od Laseroxu a karty obalene v Arcane Tinmenech.

 

Vse sedi perfektne krome karet nepratel, ty jsem nechal bez obalu.

3.5.2023 19:07:58

Dej si to do starých ponožek. 

3.5.2023 19:44:44

Podivej se na

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lk0tzEINcImMKs908eD82DK5LMqKAEWzAYt3co-jqhU/edit#gid=1446754784

Tam jsou prehledy obalu k vetsine her a je neustale aktualizovany. Je to sice prehled od MAYDAY, ale jsou tam rozmery a pocty karet, takze muzes pak zkusit od kohokoli …

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

3.5.2023 23:26:31

Vybíráme z Bazaru

Hit the Silk! + rozšíření Extra Crgo
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas