Space Hulk - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Richard Halliwell
Rok vydání: 1989
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Žádost nebo spíš prosba o recenzi

Mohl bych poprosit někoho zapáleného do této hry a vlastnící tuto hru aby napsal recenzi podobnou jak Aldomoro u Doomu, abych si udělal představy o principu hry a herních mechanismech. Z té recenze od Tangrama byť je sáhodlouhá jsem se jako naprostý neznalec dověděl tak maximálně jak si hru vyrobit a jaké jsou herní zážitky, ale když o hře nic nevím, tak jsem se o mechanismech vůbec nic nedověděl. Jen jakési mlhavé naťuknutí o nějakých vyplýtvaných bodech při útoku a že nepadali nějaké kostky na střelbu a to je tak asi všechno. Pro toho, kdo tu hru zná, tak je ta recenze asi přínosná, ale pokud vůbec nic o tomto typu her nevím, tak bych se rád dozvěděl základní herní mechanismy, komponenty a princip hry. Ač jsem Tangramovu recenzi přečetl třikrát, tak jsem se toho opravdu moc nedověděl. Jen prosím nezaložte zase nějaký flame o tom jak má recenze vypadat. Nekritizuji Tangramovu recenzi - pro někoho je asi přínosná, ale rád bych se o hře dověděl nějaké základní věci. Takže znova preventivně upozorňuju, že cílem není kritika Tangramovi recenze, cílem mého příspěvku je dovědět se něco o téhle hře, když o ní lautr nic nevím.
18.9.2009 09:44:04

Plno odborníků
Tak ve vedlejším vlákně živá diskuze plná odborníků na Space Hulk a nikdo se nepřihlásí k tomu napsat recenzi pro nás laiky ???

18.9.2009 12:33:55

křen
Pokus se nikdo nepřihlásí tak se ti to pokusím večer napsat.

18.9.2009 12:39:06

to Kosibratr
Dík, ale nepiš to mi soukromě, ale dej to do recenze :-).

18.9.2009 12:54:37

kren
já zkusím něco sesmolit, ale pravděpodobně až v pondělí.

18.9.2009 15:04:15

recenze
Mimochodem, tahle starší recka by ti nestačila?

http://bonusweb.idnes.cz/hracky/space-hulk-proti-presile-mimozemskych-nepratel-f59-/clanek.A090323_153805_bw-hracky_oz.idn

18.9.2009 15:25:29

recenze
nebo co tady:

http://www.hrej.cz/clanky/tema/space-hulk/

18.9.2009 17:33:25

kren
Tak já budu psát jen jestli ti to nebude stačit:-) ale to se snad nestane;-)

18.9.2009 18:55:30

křen
Pokud to nebude stačit a nenapíše to Boldrick ,tak se do toho pustím já.

18.9.2009 20:12:02

Vybíráme z Bazaru

12 Říší
12 Říší
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas