Space Hulk - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Richard Halliwell
Rok vydání: 1989
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

turnaj nebo ligu

Co si uspořádat turnaj nebo ligu ve SH.
Já bych si to představoval jako ligu ,kdyby např.10 hráču odehrálo každý s každým.Hráči by se mezi sebou domluvily kdy si to odehrají během třeba pul roku tak že by nebyl problém s prostorem na hraní.Jako zápisne by dal každý 100 Kč a celá vybraná částka by připadla vítězi.
Musel by se vybrat jeden scénář ,který by hráli všichni a je nejvyváženější a oba hráči by hráli proti sobě dvakrát za marináky a dvakrát za genestelery.Tím pádem by mohla být i remíza,bodoval bych to jak ve fotbale za vítěztví 3 body za remízu jeden aby to nebylo složitý.
Bavil jsem se o tom s martem a ten by do toho šel a co vy ostatní?
4.11.2009 14:03:43

já nevim
nápad je to zajímevej, ale já prohrál i proti přítelkyni, takže pro mě vyhozený kilo.
já jsem pro rozdělení i mezi 2. a 3. místo

4.11.2009 14:24:42

Boldrick
To záleží vše na domluvě

4.11.2009 16:41:41

já taky nevím
Nápad je zajímavý. Ale vím jak jsem na tom s časem a předpokládám, že největší koncentrace hráčů je asi v Praze, což je pro mě druhý konec republiky :(.

4.11.2009 17:02:19

brno?
Tangram: v brně by se taky jistě někdo našel...

4.11.2009 17:12:56

Regionální rozdělení
Ha! Hrála by se česká/pražská liga a souběžně moravská/brněnská a vítězové obou by pak šli proti sobě do finále, které by snímala - za odborného komentáře, potažmo profi analýzy - česká televize.

Nechyběly by medaile cti pro hrdiny s největším počtem fragů a následně síň slávy a první ročník by zdokumentovala kniha s fotografiemi z jednotlivých klání a hlasem hráčů bezprostředně po "zápase". Jako že tým měl formu, termiti měli natrénováno, ale v klíčovém okamžiku bratr Zael netrefil hledaný cíl a celá pečlivě vymyšlená a dlouho laděná strategie odešla až do míst, kde slunce nesvítí.

Uááá!

4.11.2009 17:37:43

mart
Přenos samozřejmě komentovaný J. Bosákem, už to vidím: "Seržant Gideon poslal nadýchaný bochánek v podobě kladiva přímo nahlavu obránce genestealeří svatyně!". A upoutávku namluví Saskia Burešová!

4.11.2009 17:45:15

mart
A o přestávce mezi výměnou mužstev zazpívá Eva a Vašek...

jako nápad to není špatný,ale obávám se,že při hraní stejného scénáře to každého už při druhém kole otráví...tahle hra mi přijde jako zábavná oddechovka,ale na nějaké ligové hraní to má strašně málo variant a kombinací...mariňáci pořád střílej ,serža buší kladivem a jediný vzrůšo je,když vybouchne rotační kulomet (jako se o víkendu stalo mně a v místnosti se třemi mariňáky a jedním Zlobrem přežil najust jen ten Zlobr...)

4.11.2009 17:55:52

2 sydo
A nebo takové - špílmachr hostujícího týmu, Broodlord, se do soupeře skutečně zakousnul!

5.11.2009 13:48:31

2 Steve
Musela by se hlavně vybrat pořádná mapa a ne ty nedomrlé koncepty z Rulebooku. Tam je skutečně zajímavých misí jenom pár, takových, u nichž lze navíc zvolit i alternativní strategie.

Co se týče variant, dáma jich taky moc nemá a jaká to může být ve finále partie:o) Chce to mít dobrou mapu a také protihráče. I když menší úpravy pravidel (s některými prvoedičními nebo neoficiálními nápady) by nakonec asi nebyly od věci.

5.11.2009 13:52:10

Steve
Jak psal mart chce to vybrat pořádný scénář a proč hrát jen jeden?Proto že si myslím že to bude pro každého stejné a tím i vyváženější.

5.11.2009 14:55:49

pravidelné duely
Je tady někdo z Prahy, kdo by chtěl (tedy měl zájem a čas) Space Hulka pravidelně hrát? A teď nemyslím v rámci turnaje či ligy, ale formou duelů? Hledám protihráče.

16.11.2009 21:21:45

Vybíráme z Bazaru

Carpe Diem
Carpe Diem
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas