Sorcerer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Print & Play)
Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Novinky

V tejto teme budeme uverejnovat novinky z vyvoja a testovania Carodeja.
6.5.2015 09:30:02 | Upraveno autorem (porovnej)

kickstarter?

Neví někdo, jestli se skutečně plánuje na podzim nový kickstarter?
Co na něm bude? Coop varianta?
Kdy to bude?
A jedna doplňková:
Fakt to nebude česky?

8.8.2019 14:20:19

Minis
V rámci kampaně bych bral addon na miniatury, přestože se lidé znechucení z tun astu ve hrách rozplyvaji nad tím, jak krásně sou standees ke hře, já ten názor nesdílím a navíc rád barvim, takže bych si za miniatury moc rád připlatil....

9.8.2019 09:33:06

...
Berte jako neověřené, lovím zpaměti.

V Essenu by měl Peter představit coop variantu, snad i s tím, že pro hru byla zamýšlena od začátku.
Peter by měl mít nadesignované 3 nové balíčky /ale nikde jsem se nedopátral, kdy a kde budou v prodeji, ve FB skupině mi pak už WWG neodpověděli/.
Od 15. srpna by WWG měli nabízet i rozšiřující neKS exclusive balíčky k přímému prodeji.
KS Exclusive balíčky /Raganhar atd/ byli ted v pledgemanageru pro Herorealms a dle tvůrců by měli být i v dalších jejich hrách na KS.

9.8.2019 10:06:00

Novinky
Tak co? Nejakej novinky? Nejaka suskanda z backstage:)?





"I want to play a game." Jigsaw

17.9.2019 18:50:15

money bleed
Bohužel jsem zmeškal KS. A teď se trochu drbu na hlavě.
Hra je z hlediska produkce, artworků, krabice fakt parádní!
Základní krabice v této kvalitě za litr vcelku supr.

Ale dneska jsem dokoupil 1 charakter pack, 1 lineage pack a 1 domain pack (bratru dohromady 40 karet) za 497,-.

Zbylých 6 packů z KS (bratru 90 karet) jde teď objednat v rámci KS na Epic Jungle za cca 1140,-. Bez pošty (+400).

To je nějakých 1630,- Kč za 130 karet, abych dorovnal KS verzi.

Ty prachy jsem za to teda vyplázl...ale už jsem se docela kroutil


17.9.2019 20:38:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Money
A stoji to za ty love? Porad dumam, na essenu by meli byt nejaky novinky, hmmm ale zase kdyz to seovna s magickem, tam stoji 5 jeden balik :D
"I want to play a game." Jigsaw

18.9.2019 08:51:29

Bolek
Jako je to super, mě to baví a právě vizuál je parádní, podle mě jeden z nejhezčích, který mám na karetkách.

ALE, když si řeknu, že Gloomhaven mám za 2600, Mage Knight Ultimate za 2300 a tohle ve výsledku vyšlo na 2600 .... tak nevím, jestli jsem spíš neměl zůstat jen u retail "základu"..
Ale hry jsou jako nemoc :-) , "nejdřív přijdou jen jako host, pak sežerou tě až na kost!"

18.9.2019 10:35:17 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Krasny:) no nalomil si me! Snad se z essenu ozvou dalsi novinky :)




"I want to play a game." Jigsaw

18.9.2019 13:09:41

Late Backer Credit
Ahoj, chtěl bych pořídit všechny KS packy k Sorcererovi. V rámci KS na Epic Jungle jich vidím osm - čtyři character, tři domain a jeden lineage pack, v součtu jsou za $49.

Kampaň je už sice uzavřená, ale jde koupit Late Backer Credit za $30. Chápu to dobře, že když vezmu dva Late Backer Credity za $60, můžu je pak použít na nákup těchto packů do Sorcerera? Stačí zbytek peněz ($11) na poštovné, nebo se poštovné řeší zvlášť? Případný zbytek kreditu zůstává?

Nemám s tím žádnou zkušenost, takže díky za každou radu.

17.10.2019 17:43:55

vitac
Tak jsem na to koukl.
Koupíš ten kredit za 30$ a jak pustí PM,dojde ti odkaz do mailu.Bude to ,ale až začátkem 2020. V PM budeš mít těch 30$ a můžeš nakupovat co chceš. Když to bude více než 30$ tak zbytek doplatíš. Doručení 8/2020.

17.10.2019 18:45:16

Bastacka
Jo, to dává smysl. Děkuju!

17.10.2019 18:50:51

Sorcerer Endbringer

Ahojte onedlho budeme spustat novu kampan Sorcerera. Bude vacsia ako ta povodna, bude sa fokusovat ako na klasicky kompetitivny rezim, tak aj plne kooperativny rezim. Navrhoval som to tak aby si aj ludia ktori neoblubuju kompetitivne hry naplno uzili mechaniky a atmosferu sorcerera. Budu nove lineage, charakter a domain sety. Nove battlefieldy a ine..

V ramci kampane si budete moct dokupit aj prvu kampan v ramci ks bonusovych packov.

Peter

20.10.2019 16:41:47

Ks
Skvely! Diky, presne v takovou kampan sem doufal :)!!





"I want to play a game." Jigsaw

20.10.2019 17:14:09

Sorcerer
A nebude moznost rovnou to backnout v cestine?

20.10.2019 18:00:11

Sorcerer
Kdy asi tak zhruba bude ta kampan? V soucasnosti je a bylo na KS velka spousta zajimavych a drahych her. Nebylo by proto lepsi chvilku pockat, az se to trochu zklidni, aby se mohlo financne podilet vice zajemcu? V kazde nakladnejsi kampani vidim, jak lidi placou, ze si hru bohuzel nemohli dovolit, protoze backli uz neco jineho a potrebuji zaplatit aspon najem, jidlo vem cert...
Ale predpokladam, ze tohle maji White Wizardi zmaknuty, zvlast kdyz sami ted meli jednu velkou kampan.

20.10.2019 19:59:29

Havelok

Popravde datum este neviem, ale uz sa chysta video a nejake to pr. Za par dni sa stretavam s Robertom v Essene a tam to urcite budeme preberat. Tak uplne skoro to este nebude pretoze pisem este lore a studujem kultury ako tradicne. Momentalne este spolupracujem a dopisujem s Zulu native chlapikom veci kolo ich kultury aby som nikoho neurazil a veci mal podlozene nativne.

20.10.2019 20:08:05

Sorcerer
Cool. Big fan :)

20.10.2019 20:12:08

!
Super přístup :-)

Ale ta ofiko čeština by bodla ;)





"I want to play a game." Jigsaw

20.10.2019 20:42:14

Bolek

Bolek pisal som z Michalom s BF a oznamil som mu ze chystame nove KS a ze by som urcite vybavil aj lokalizaciu exkluzivnych KS packov ktore vysli. Rozhodne ak, tak by som chcel lokalizovany komplet sorcerer, so vsetkym co som vytvoril. Stretneme sa v Essene a dame s Michalom pivo.

20.10.2019 21:38:03

Sorcerer
No zlatý, ne že by AJ byl problém, ale když už je to z rodné kotliny, tak by to byla škoda nevyužít :-) Doufám že si plácnete a bude na KS i CZE verze, to by byl hned allin must have :-)





"I want to play a game." Jigsaw

20.10.2019 21:58:18

Essen
Nekdo novinky z Essenu:)?







"I want to play a game." Jigsaw

24.10.2019 19:50:33

Vybíráme z Bazaru

Čarokniha
Čarokniha
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas