Sorcerer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Print & Play)
Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Novinky

V tejto teme budeme uverejnovat novinky z vyvoja a testovania Carodeja.
6.5.2015 09:30:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Sorcerer
Jak hra probiha ve vice hracich ve 4 nebo dokonce v 6. Je vice bojovych poli? Nebo se jede stale na 3?

9.11.2017 08:08:41

Hrysimus
Stale len o 3 battlefieldy. Akurat je zvysenny max capacity na kazdej strane bojiska. To, ze sa nemenia bojiska vyrovnava hraci cas viacerych hracov. Nechcel som aby mp trval 2-3 hodiny.

9.11.2017 13:31:08

Rozměr karet
Máte už rozmyšlenou velikost hracích karet? Tím myslím, jestli budou rozměrově "standardnější" jako je např. pro MTG nebo bude velikost karet jiná?
Přece jen, Sorcerer by byla škoda nehrát v obalech kvůli opotřebení těch krásných obrázků..a shánět nějaké nestandardnější rozměry i kolikrát vzhledem k ceně je trochu otrava...

10.11.2017 09:12:24

Fleder
Mozes sa spolahnut, ze to budu standard poker size cize obaly na to zozenies hravo ako na mtg. Dokonca som si isty, ze budeme mat original obaly od Legion pre sorcerera.

Inak kvalita kariet a velkost bude ta ista ako ma hero realms. Cize si myslim, ze budeme vsetci (z pozicie hraca nie autora) nadmieru spoko.

10.11.2017 10:13:03

Updatovaná pravidla
ahoj, neplánujete vypustit i poslední verzi pravidel, předpokládám, že už je budete mít víceméně finalizovaná, ve formě .pdf? Mohlo by to na kampaň nalákat více lidí..podle videa hry vypadá skvěle, ale člověk by si rád přečetl mechanismy.

20.11.2017 18:57:11

Pravidla
Posledné pravidlá, tak ako aj zoznam kariet, by mali dostať čoskoro update :)

4.4.2019 15:05:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Retailová verze
Ahoj, máte prosím někdo informace o tom, kdy by se hra měla objevit v obchodech?

21.5.2019 10:15:51

Novinky

Ahoj,

Fuha idem s odpovedou kusok neskor ale od 20 Juna je v retaile.

A nejake tie novinky. Onedlho ide di tlace nova trojica o ktorej sme este nikde nic neprezradili, bude to Charakter, domain a najma novy Lineage. Tieto sety budu este unikatnejsie ako tie velmi unikatne :-)

Nadrel som sa na nich ako kon, tak dufam, ze sa vam budu pacit. Dizajnovanim tohto lineagu som stravil dva mesiace detailnhm studiom historie a praktik urcitej kultury aby som nikoho neurazil a lineage presne vystihol jej podstatu ako flavorovo tak aj mechanicky.

A nakoniec je momentalne v testovani nieco uplne nove co prinesie do vasich hier uplne novy experience.. novy druh hrania hry.

Dakujem vsetkym za podporu.

Peter

22.6.2019 00:07:19

Super
Tak to se moc tesim.

..Deskovky Teplice..

22.6.2019 08:48:06

Sorcerer
Peter, díky za super info.

Mohl bys ještě prozradit, jestli už máte s vydavatelem plán, kde a kdy bude možné ta nová rozšíření sehnat?
Plus...bude/je i možnost některá ta z původní kampaně, protože jsem trouba a vzal jsem jen nějaká navíc a chtěl bych si co nejvíce balíčků /třeba i bez KS exklusive/ doplnit.
Vím, že WWG dává možnost dokoupit si věci do jejich předchozích her v nové KS kampani, ale...

22.6.2019 08:54:05

Petre
Kez by komunikovali vsichni tvurci jako Petr :)

At se dari a tesim se na novinky!






"I want to play a game." Jigsaw

13.7.2019 13:57:25

rozšíření

na konci pravidel je napsané, že by mělo být nějaké rozšíření. Nevíte jestli už to je vydané nebo se teprve chystá?

18.7.2019 10:12:37

Lumirius
Na FB stránce hry správkyně skupiny /a dle kontextu asi i člověk z WWG/ psala, že velmi brzy bude další KS kampaň WWG, kde bude možné si rozšíření, včetně KS exklusiv, koupit.

Katie Aidley "Hi, the expansion packs will be available in August and KS exclusives will be available in the pledge manager of our future Kickstarter which is coming soon. I hope this helps. ????"

Peter v příspěvku z 22.6 pak píše, že má nadesignované 3 nové decky...tak..třeba budou už v té KS kampani na novinku WWG. Na webu WWG jde zatím, pokud dobře koukám, koupit jen základní hra /a je tam otázka i poštovného a cel, pokud to jde z USA/

18.7.2019 10:45:16

Fleder

Díky za odpověď. Pokud bude další KS kampaň, tak tentokrát už nezaváhám.

18.7.2019 11:32:40

Fleder

Já právě tak - v další kampani jdu pro všechny KS exclusive decks.

18.7.2019 14:16:55

Dakdagan
Přesně to samé se také chystám udělat.

Jen nevím, jak přesně to u KS kampaně na novou bude /nejspíš bude stačit dát 1 USD na vstup do PM/ a hlavně, kdy pak ty addony budou posílat....a zda bude pošta EU friendly.
Zkoušel jsem se ještě zeptat na FB stránce, ale neodpověděli. Ještě zaurguju.
Nemáte třeba někdo jiný zkušenost z addonů pro Hero / Star realms, jak to u WWG běží s odesláním?

Případně..Peter, kdybys sem koukal, netušil bys?

Našel jsem jen FAQ pro Sorcerera:
Will there be a pledge manager where I can add things like card sleeves, Star Realms, Hero Realms and Epic Card Game?
Yes,

A month or two after this campaign ends we will send out the pledge manager that will allow you to buy all manner of White Wizard Games goodies to add to your reward.


18.7.2019 14:27:43

KS

Já mám backnuty jiný jejich KS, kde ještě nebyl otevřený pladge manager. Předpokládám, že tam pak všechno půjde přihodit - aspoň u předchozích kampaní to šlo - k Sorcererovi jsem přihazoval věci z kampaní na Hero realms.
Jsem z Prahy, kdyby pak někdo chtěl, můžu něco přibrat.

18.7.2019 14:48:53

tomasV

ahoj,

ja by som mal záujem o nejaké veci ku kampani Hero Realms. Tu novu príbehovu kampan, ak by sa objavila v pladge managervi

Ladislav

18.7.2019 16:00:22

Kostky
Jabych bral rozsireni,kde by se prestaly pouzivat kostky:)))

19.7.2019 02:20:43

skate2hell
I kdyz souhlasim, protoze kostky jsou moc nahodne (casto je i dobra strategie rozlozena spatnymi hody - i bez protivnikova zasahu - sedm kostek a zadny zasah? Blby, tak si to prehod, omenu mas dost. Porad nic? To uz me ani netesi... ) a jejich neustale prehazovani sem tam paradoxne hru dokaze prodlouzit. Jenze ze hry by zmizela asi pulka mechanismu. Co pak s omenama? Co by delal zeton prvniho hrace misto prehazovani? A co karty, ktere se zameruji na kostky...

19.7.2019 10:12:37 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Mě se fungování kostek naopak v této hře velmi líbí. Neni to prostě o jednom hodu, ale i tam musí člověk zapojit mozek a každý přehození správně naplánovat.

..Deskovky Teplice..

19.7.2019 10:21:22

@Havelock
"Co by delal zeton prvniho hrace misto prehazovani?"

I nadale urcoval poradi bojist a utocicich stran.. :)

Jinak bych hru hral i bez kostek, ale nemyslim si, ze by ji nejak zvlast ovlivnovaly - 7x blanks se s největší pravděpodobností stane jednou za nekolik her..

19.7.2019 17:09:40

Coop
Na podzim vyjde kooperativni varianta pro 1 - 4 hrace s kartami bossu.

20.7.2019 19:32:11

Skvělá informace
Ale zatím si nedokážu jak to bude fugovat

..Deskovky Teplice..

20.7.2019 21:19:54

New
Same dobre zpravy, tak jeste by to chtelo ty cesky pravidla, nebo aspon aktualizovany ty co tu uz jsou... :)





"I want to play a game." Jigsaw

21.7.2019 05:35:10

Vybíráme z Bazaru

Iss Vanguard section pets
Iss Vanguard section pets
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas