Sorcerer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Print & Play)
Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS 2.0

První zmínka o novém KS:
https://www.sorcerergame.com/endbringer/

Těšíte se:-)?





"I want to play a game." Jigsaw
3.11.2019 06:08:45

New Stuff Tier
New Stuff Tier ships to only United States

To je snad jen nějaká chyba doufám...
(Edit - ano, byla to chyba a už je opravená.)

30.6.2020 16:13:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Vše najednou
Zvažuji, že by bylo možné výhodné koupit vše v 1.vlně, aby bylo vše tištěno jednou tiskárnou v jednom procesu...přeci jen může být rozdíl mezi 1.vlnou....počítám, že těch 1000 kusů, co nabízí jsou nadprodukce z KS 1.0

30.6.2020 16:15:07

Korenar
Já to chápu tak, že kdo chce "everithing" - ten si počká, až bude komplet vše a pak to dostane. Kdo chce "NOW", dostane po skončení kampaně hned to co je skladem, zbytek později, a zaplatí 2× poštovné.

Tak jsem to konečně rozkódoval (díku komunikaci zde i v komentářích jinde) a opravil svůj pledge na New Stuff Tier :)
Děkuji!

30.6.2020 16:22:49 | Upraveno autorem (porovnej)

peca007 a vitac
To je chyba....už je to opraveno a bylo odpovězeno v komentářích....já už to v KS vidím pro "Anywhere in the world"

30.6.2020 16:26:47

Usa only

Priatelia USA only je error, snazime sa to napravit asap.

30.6.2020 16:28:39

Cena
Teda to je první KS, kde nejsou znevýhodněni backeři z KS 1.0 a já to zrovna nejsem :D

Původně stál Sorcerer 75$ + poštovné
Dnes Enbringer 75$ + poštovné.

Hry tedy stály dohromady 150$ a dnes je ALL-IN za 170$, což je pořád OK cena!

Je to tedy jen navýšení ceny (inflace, zkušenosti atd), nebo je v tom něco, co nevidím?

30.6.2020 16:45:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Korenar - Cena
2× Extra Player Board
Egyptian Battlefield Set

To v obsahu té tvé kalkulace za $150 nebylo, ne?
(A podle cen těch věcí v Add-On by to bylo přesně těch $19 rozdílu:))

30.6.2020 17:17:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Korenar - cena
Pokud se dobře koukám a dobře počítám, tak v nynějším allinu máš navíc egyptské boardy a 2 základní hráčské desky navíc. To sis obojí musel vzít navíc jako addon v 1. kampani, tam v ceně 75 USD nebyly.
To je obojí těch cca 20 USD navíc, kdybys to bral samostatně.

Edit: tak Vitac byl rychlejší

30.6.2020 17:24:34 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Takze je to vyhodny, bezva :)





"I want to play a game." Jigsaw

30.6.2020 18:09:10

...
Ty boardy jsem taky pak dohledal, že jsou navíc, ale ta Egyptská bojiště byl původně addon? AHA, tak potom je to na dolar správně :D

Já do toho každopádně šlapu na plno! :-) Přestože tu hru v nejbližší době nemám s kým hrát...ale to přijde :-)

30.6.2020 18:50:42

kostky
Co ty extra kostky? Enbringer nemá žádné podle fotky...Sorcerer má jednu sadu....ty kostky si tedy hráči předávají?

Jedna sada je pro jednoho hráče, dá se říci?

30.6.2020 19:45:52

Kostky
Kostky si hráči po svém odehrání předávají. Pokud hraješ ve dvojici, jedny ti reálně stačí. Pokud by hrálo víc lidí, je myslím lepší mít druhou sadu...už třeba i jen proto, že by hráli 1vs1 ve dvou dvojicích..
Já si ty jedny navíc v 1. kampani vzal, zrovna tady myslím smysl mají.

30.6.2020 19:54:42

Fleder
A jakou velikost? Resp. jakou velikost mají ty originální?

30.6.2020 19:57:12

No. 4
Jsem backer číslo 4 :)

@Korenar: Gratulace k no. 1 :) Číslo je napsáno v mailu "You just backed..." skoro dole pod popisem pledge.

Ano, egyptské desky byly v 1. vlně jako add-on.

30.6.2020 20:01:49

Korenar
Originální jsou ty menší, 16mm. Došel jsem to pro sichr přeměřit.
Když se podíváš do addonů v kampani, můžeš si tam vybrat ze dvou velikostí. Imho menší opět naprosto stačí.

30.6.2020 20:03:34

Fleder
Jo určitě menší lepší, ale nemám možnost si to změřit a nikde jsem to napsané neviděl...tedy děkuji! Vezmu jednu sadu navíc.

30.6.2020 20:15:24

SG
Přijde mi, že skoky v cenách pro SG jsou poměrně velké....pokud by cca 5xSG = 1x booster pack, pak se obávám, že tímto tempem se všech 9 booster packů neotevře.

Ale zase tu není ten 1st day promo či 24hod early pledge...takže logicky tu není ten velký boom pro 1.den.

Uvidíme...ale vypadá to na výsledek okolo 200-250K můj odhad

30.6.2020 20:31:42

Korenar
Mám i ty velké a jsou fajn. Ty malé bohatě stačí, ale velke se mi víc líbí.

30.6.2020 20:33:08

Korenar - SG
Napadlo mně něco podobného, ale co sem se rychle díval na 1. kampaň, tak ty rozestupy mezi SG i teď zhruba odpovídají.
A předtím se v kampani "vybralo" necelých 400k, otevřely se s pomocí tvůrců/kdy poslední hranici pro SG pustili/ 4 boostery a 1 navíc byl za social SG.

Jako 9 boo je myslím taky moc optimistické, ale třeba se povede nyní nalákat víc lidí.
Za tu cenu 75 USD s těmi už nyní zveřejněnými 6 pakly by mi to přišlo už jako velice dobrá value, u nějakých 4-5 je to u mně tak trochu so-so...je to přece jen karetka, byť dobrá..

30.6.2020 21:06:17

kostky
Pokud na to nezapomenu, vezmu si 2 sady 16 mm kostek navíc. Když na to přijde, je možné hrát s jednou sadou Sorcerera více souběžných her a potom jsou ty kostky potřeba.

1.7.2020 08:10:13

Sada kociek

Velmi dobry point, ja nosim v jednej krabici vzdy 2 sady kociek a egyptske battlefieldy. Takto viete rozohrat 2 partie naraz. Inak tie king of tokyo size kocky su bomba.

1.7.2020 15:34:24

Stretch goals a rozostupy

Toho, ze sa neunlocknu sa myslim nemusite bat, ved este ani neubehol den a uz mame kolo 150k. Teraz sa to kusok spomali ale par dni pred koncom sa to vie riadne nabalit. Plus pridame nejake social stretch goals etc...

Kazdopadne sa k vam tie sety nejako dostanu. Ak by sme sa dostali na bod mrazu navrhol by som robertovy pridat zopar boostrov na add on predaj. Cim sa zase dvyhne backnuta suma a pomoze to unlocknut dalsie goaly. Uvidime, zatial ide kampan paradne, klop, klop, klop.

Dakujem vam samozrejme za podporu!!!

1.7.2020 15:39:01

SG
9 add-on packov sa mi najskôr videlo ako hodne optimistický plán, zvlášť ak bude každý z nich rozsekaný na 5 kusov, a keď sa pri prvom Sorcererovi podarilo zaplatiť len 5 bonusových balíčkov, ale toto má zatiaľ našliapnuté na oveľa vyššiu sumu, takže držím palce, aby sa podarilo všetko odomknúť.

Z tých SG budú všetko len player packy, alebo sa tam podarí vsunúť aj nejaké nové boss karty?
Lebo čo sa týka hráčskych deckov, tak tam je už teraz asi kvadrilión rôznych kombinácií (čím netvrdím, že sa nezídu aj ďaľšie), zato prípadné navýšenie počtu možných bossov by mohlo byť určite užitočnejšie.
Aj keď verím, že balancovanie tých boss kariet muselo byť hodne náročné - aby sa náhodou nestalo, že si vylosujeme takú trojkombináciu kariet, pri ktorých nás boss zadupe do zeme, a bude prakticky neporaziteľný.

1.7.2020 19:24:27

Magicus

No posnazime sa prepasovat aj nejake boss karty. Ono fakt je navrhnuta a namalovana hovadska kopa contentu. Poznate ma, spanok beriem ako obtiaz.

Ok tym chcem povedat, ze je toho navrhnute tolko, ze ked nahodou sa neodomkne vsetko, na co by trebalo vyzbierat imo nieco cez mega, tak mozme spravit o pol roka dalsi ks. Lebo tolko toho ostane v talone.

1.7.2020 20:21:55

Sorcerer
No, Peter, s dalším KS za půl roku nás tady asi moc nepotěšíš. Ono poštovné ke 30$ (ok, okolo 25$) není úplně za pakatel.
Kdybych věděl na jisto, že za půl roku bude další KS, tak si na něj počkám a tenhle bych neřešil.

Ale věřím, že tato kampaň bude úspěšná a odemkne se toho co nejvíc.
Navíc další kampaň za půl roku na Sorcerera určitě nebude, to bych byl hodně překvapen.

1.7.2020 20:39:58

Vybíráme z Bazaru

Únikovka: Loupež v Benátkách
Únikovka: Loupež v Benátkách
Akt. cena: 127 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas